Activision اندازه نصب ذکر شده برای Call of Duty: Black Ops 6 را 309 گیگابایت اعلام می کند.

این مزخرفات چیه؟! سری Call of Duty مدت‌هاست که به داشتن حجم نصب عظیم معروف بوده است. بازی بعدی این سری، Call of Duty: Black Ops 6، فضای فوق‌العاده 309.85 گیگابایتی را اشغال می‌کند. با این حال، Activision خاطرنشان کرد که این “یک تجربه نصب معمولی پخش کننده را نشان نمی دهد.”

کشف اندازه نصب 309.85 گیگابایت (برای سری Xbox بازی با این اندازه فضای زیادی را روی کنسول ها اشغال می کند. سری ایکس باکس

تیم Call of Duty اکنون یک به‌روزرسانی منتشر کرده است که تأیید می‌کند 309.85 گیگابایت ذکر شده حجم دانلود یا فضای دیسک Black Ops 6 را نشان نمی‌دهد.

همچنین بخوانید: بزرگتر از گودزیلا: چرا بازی ها این همه گیگابایت مصرف می کنند؟

تنها راهی که بازیکنان می‌توانند از این فضا استفاده کنند، دانلود نصب کامل Modern Warfare II، Modern Warfare III، Warzone و تمام بسته‌های محتوای مرتبط، از جمله تمام زبان‌های محلی به صورت ترکیبی است.

شایان ذکر است که بازیکنان می توانند Black Ops 6 را در زمان راه اندازی بدون دانلود هیچ عنوان Call of Duty یا تمام بسته های زبانی دانلود کنند.

اندازه واقعی فایل Black Ops 6 تا زمان انتشار آن مشخص نخواهد شد. ممکن است فقط 300 گیگابایت باشد، اما انتظار می‌رود که یک بازی 100 گیگابایتی دیگر باشد.

عنوان بعدی Call of Duty روی پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ویندوز، ایکس‌باکس وان و سری ایکس‌باکس عرضه می‌شود.

بخونید:  آیا عجله طلا تمام شده است؟ ChatGPT و سایر هوش مصنوعی ها شاهد کاهش تعداد کاربران هستند

اسلات Summer Game Fest یکشنبه شب، پیش نمایشی 40 دقیقه ای از Call of Duty: Black Ops 6 را ارائه داد. این بازی در اوایل دهه 1990 پس از فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی، در طول جنگ خلیج فارس و زمانی که بیل کلینتون ریاست جمهوری را از جورج بوش به دست گرفت، می گذرد. .

منبع