Alienware از بازگشت لپ تاپ گیمینگ 18 اینچی خود خبر می دهد


چیزی که باید منتظرش بود: اکثر لپ‌تاپ‌های امروزی با صفحه‌نمایش‌هایی با اندازه‌های 13 تا 17 اینچی عرضه می‌شوند. اما Alienware با احیای غول 18 اینچی خود که آخرین بار در سال 2015 دیده شده بود، روند را کاهش می دهد. شرکت تابعه دل قبل از رویداد CES در ماه آینده ویدیویی را منتشر کرد که در آن لپ تاپ را اذیت می کند و خاطرنشان کرد: “وقتی چیزی به این بزرگی و قدرتمند وارد می شود، آن را ترک می کند. علامت گذاری.”

حتی لپ‌تاپ‌های مدرن با بزرگ‌ترین صفحه نمایش سبک‌تر و کوچک‌تر از لپ‌تاپ‌های قبلی خود هستند — بهترین انتخاب‌های ما را همین‌جا ببینید. سری Alienware 18 کاملا برعکس بود. M18x R2 با صفحه نمایش 18.4 اینچی خود 12.6 پوند وزن داشت – آجر قدرتمند آن به تنهایی 2.4 پوند بود – و با یک شاسی فوق العاده حجیم عرضه شد که آن را به ماشینی تبدیل می کند که واقعاً برای حمل و نقل یا دور زدن طراحی نشده است. برای مقایسه، Razer Blade 17، انتخاب ما به عنوان بهترین لپ تاپ جایگزین دسکتاپ، حدود 6 پوند است.

به نظر می رسد Alienware معتقد است هنوز بازار لپ تاپ های 18 اینچی وجود دارد. اکانت رسمی توییتر این شرکت یک کلیپ 15 ثانیه ای را منتشر کرد که در آن بازگشت Alienware 18 را به تصویر می کشید.

سری قدیمی Alienware 18 دارای دو پردازنده گرافیکی داخلی، حداکثر چهار هارد دیسک و اجزای قدرتمند برای آن زمان بود. شاید حمل آن آسان نبود، اما عملکرد و اندازه نمایشگر به آن کمک کرد تا نظرات بسیار مثبتی را برای آنهایی که قصد دارند لپ تاپ را در یک نقطه نگه دارند، به دست آورد.

نسخه جدید این دستگاه 18 اینچی بدون شک سبک تر و باریک تر از نسخه قبلی خود خواهد بود، اگرچه هنوز هم می توانیم انتظار چیزی بزرگ، قدرتمند و با توجه به Alienware را بر روی گیمر داشته باشیم. احتمالاً برچسب قیمتی نیز برای مطابقت دارد.

این تیزر هیچ چیزی یا تاریخ انتشاری را به جز «به زودی می‌آید» ارائه نمی‌کند. CES تنها چند هفته تعطیل است، بنابراین از دیدن بازی کاملا جدید Alienware 18 در رویداد لاس وگاس تعجب نکنید.

از زمان Alienware 18، لپ‌تاپ‌هایی وجود داشته‌اند که دستگاه دل را در مقایسه با آن کوچک می‌کنند. به عنوان مثال، Acer Predator 21 دارای صفحه نمایش 21 اینچی منحنی فوق عریض بود و قیمت آن 8999 دلار بود. همچنین نمونه اولیه Aurora 7 Expanscape (بالا) وجود داشت که دارای هفت صفحه نمایش مجزا بود که سه تای آن 17.3 اینچ بود.

منبع