AMC بلیط های سه شنبه 5 دلاری را تا اکتبر به ارمغان می آورد

اعتبار تصویر: Pavel Danilyuk، Pixabayمنبع

چه اتفاقی افتاده؟ AMC Theaters یک تبلیغ محبوب را دوباره راه اندازی کرده است که امیدوار است مشتریان را دسته جمعی به سینما بازگرداند. از هم اکنون تا پایان اکتبر، تماشاگران سینما در ایالات متحده می توانند از طریق تبلیغات سه شنبه های تخفیف 5 دلار بلیط سینما (به اضافه مالیات) دریافت کنند.

سهام AMC تا به امروز بیش از 52 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت 12.46 دلار – یا 2.5 درصد کاهش – در اخبار تبلیغاتی معامله می شود. با این حال، با توجه به اینکه شرکت مطمئن نبود پس از چندین ماه تعطیلی همه سینماهایش، از این بیماری همه گیر جان سالم به در خواهد برد، اوضاع همیشه می تواند بدتر باشد.

برای استفاده از تخفیف، باید عضو AMC Stubs باشید. AMC چندین سطح عضویت را ارائه می دهد و بله، سطح رایگان برای تبلیغات سه شنبه های تخفیف کافی است. اعضای ردیف رایگان همچنین می‌توانند در خریدهای بزرگ پاپ کورن، یک شارژ مجدد رایگان دریافت کنند و واجد شرایط استفاده از ترکیب کمئو باشند، که شامل یک نوشیدنی آبنما و پاپ کورن به اندازه 5 دلار است.

نگاهی گذرا به چاپ ریز نشان می‌دهد که تجربه‌های با فرمت ممتاز مانند IMAX هزینه اضافی دارند. نمایش‌های خصوصی، ویژگی‌های دوگانه و ماراتن‌ها نیز مستثنی هستند، اما در غیر این صورت، همه فیلم‌ها – جدید و غیره – بازی منصفانه هستند.

AMC قبلاً یک تبلیغ مشابه را میزبانی کرده بود اما به دلیل همه‌گیری آن را متوقف کرد.

بخونید:  بسته الحاقی Cyberpunk 2077 با PS4 یا Xbox One سازگار نیست

الیوت هملیش گفت: «از آنجایی که میلیون‌ها تماشاگر سینما هر هفته در تابستان امسال به AMC بازمی‌گردند، ما می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که فرصت‌های متنوعی برای یافتن ارزش‌های عالی وجود دارد، در حالی که فیلم‌هایی را که فقط در صفحه بزرگ سینماهای AMC در سراسر کشور در دسترس هستند، مشاهده می‌کنیم. EVP و مدیر ارشد بازاریابی برای AMC.

این تخفیف برای تمام زمان‌های نمایش سه‌شنبه‌ها معتبر است و صرف‌نظر از نحوه و مکان خرید بلیط (در وب‌سایت AMC، از طریق برنامه تلفن همراه، از سایت فروش بلیط شخص ثالث مانند Fandango یا Atom Tickets یا حضوری در سینمای محلی شما) در دسترس است.