AMD مجموعه Uncharted را با پردازنده های Ryzen 5000 همراه می کند


چرا مهم است: کاربرانی که به دنبال بهانه ای برای ارتقاء پردازنده های AMD خود هستند و نمی خواهند مادربردهای سوکت AM4 خود را کنار بگذارند، انگیزه خوبی دریافت کردند. اکثر پردازنده‌های Ryzen 5000 – در حال حاضر ارزان‌تر از همیشه و برای بازی عالی هستند – اکنون با یک بازی رایگان عرضه می‌شوند.

برای مدت محدودی، AMD کلیدهای Steam رایگان را برای Uncharted: Legacy of Thieve’s Collection آینده با 9 CPU سری Ryzen 5000 اهدا خواهد کرد. انحصاری سابق پلی استیشن در تاریخ 19 اکتبر با قیمت 49.99 دلار در استیم و فروشگاه Epic Games عرضه می شود.

تقریباً هر CPU Zen 3 بخشی از تبلیغات است، از Ryzen 5 4500 تا Ryzen 9 5950X. مشتریان باید توجه داشته باشند که این معامله شامل Ryzen 5 5600G یا Ryzen 7 5700G نمی شود. پردازنده های Ryzen 5000 در حال حاضر بسیار ارزان تر از زمان عرضه هستند. قیمت‌های نسبتاً پایین و عملکرد خوب آن‌ها در بازی، این تبلیغ را به یک معامله عالی تبدیل کرده است.

با توجه به سیستم مورد نیاز سونی، CPU های شرکت کننده بسته به کارت گرافیک کاربر، نباید برای مدیریت Uncharted مشکلی نداشته باشند. 5800X3D (400 دلار) تا حد زیادی به لطف حافظه نهان L3 عظیم آن، از نقدهای مثبت استثنایی برخوردار شد.

مشتریان پس از خرید CPU از یکی از خرده‌فروش‌های شرکت‌کننده، که شامل Amazon، Micro Center، iBuypower و دیگران می‌شود، به‌طور خودکار کد بازی را دریافت نمی‌کنند. آنها ابتدا باید پردازنده را نصب کنند، در وب سایت پاداش های AMD ثبت نام کنند و ابزار تأیید محصول AMD را برای تأیید مدل پردازنده خود دانلود کنند. از آنجا، مشتریان باید دستورالعمل‌های باقیمانده را برای دریافت کلیدهای Steam خود دنبال کنند.

بخونید:  پردازنده 56 هسته ای Sapphire Rapids ایستگاه کاری Xeon 47 درصد سریعتر از نسل قبلی خود است.

این بسته برای پردازنده‌های سری Ryzen 7000 جدید AMD اعمال نمی‌شود، و احتمالاً هدف آن پاکسازی سهام Ryzen 5000 است. در حالی که آخرین پردازنده های AMD نسبت به نسل های قبلی خود پیشرفت هایی را نشان می دهند، مانع ورود آنها به طور قابل توجهی بالاتر است.

نه تنها پردازنده‌های سری 7000 گران‌تر از 5000s هستند، بلکه خرید یکی از آنها احتمالاً به معنای خرید یا ساخت یک رایانه شخصی جدید است. Ryzen 7000 به سوکت AM5 جدید AMD نیاز دارد و مادربردهای AM5 ارزان نیستند. علاوه بر این، آنها باید دارای رم جدید اما گران قیمت DDR5 باشند.

راه اندازی Ryzen 7000 ممکن است یک انتخاب محتاطانه برای کسانی باشد که پول و تمایل به اثبات آینده دارند. با این حال، کاربرانی که از مادربردهای AM4 با رم DDR4 استفاده می‌کنند، Ryzen 5000 را یک ارتقاء بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر می‌بینند که احتمالاً می‌تواند بازی‌های سطح بالا را برای سال‌های آینده مدیریت کند.منبع