Apple AirPods Pro 2 با ANC بهبودیافته، تراشه H2 جدید، عمر باتری بهبود یافته راه اندازی شد

بسیار مورد انتظار: اپل AirPods Pro 2 را با نام تجاری جدید عرضه کرده است، اولین نسخه از هدفون های بی سیم موفق، با ویژگی های جدید، عملکرد بهبود یافته و حتی بازگشت “حکاکی های Memoji” بر روی جعبه شارژ، اگر به آن علاقه دارید.

نسل اول AirPods Pro موفقیت بزرگی بود و تخمین‌ها برای فروش سال 2020 به نزدیک به 90 میلیون دستگاه رسید. اپل تصمیم گرفته است از این موفقیت سرمایه گذاری کند و اولین ویرایش/ارتقای ایربادهای بی سیم محبوب را با قیمتی عالی منتشر کند.

کاربرانی که از آیفون پشتیبانی می‌کنند می‌توانند از گوش خود عکس بگیرند و اپل ادعا می‌کند که هوش مصنوعی می‌تواند یک نمایه صوتی ایجاد کند که کاملاً با شکل گوش کاربران کار کند و عملکرد صوتی فضایی را بهبود بخشد. کاربرانی که گوش‌های کوچک دارند نیز از نکات جدید گوش XS که کیفیت صدا و ایزوله‌سازی را برای آنها بهبود می‌بخشد، سپاسگزار خواهند بود.

کیس شارژ دارای قابلیت یافتن دقیق و همچنین یک بلندگوی ادغام شده در آن است تا به کاربران کمک کند در صورت قرار دادن قاب خود، آن را پیدا کنند. شارژرهای Magsafe، Apple Watch و Qi با قابلیت شارژ بی سیم AirPods Pro 2 و همچنین استفاده از کانکتور لایتنینگ کار می کنند. ناامید کننده است که می بینیم اپل برای این نسل به USB-C منتقل نشده است. شاید دفعه بعد؟

سنسورهای نیروی موجود در نسل اول AirPods Pro بازگشته‌اند، با این حال اپل اکنون یک سنسور لمسی را روی هدفون‌ها معرفی کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد تا برای انجام کارهای مختلف روی هدفون بکشند.

این هدفون ها دارای یک تراشه جدید H2 هستند که اپل ادعا می کند پهنای باند صدا را بهبود می بخشد و به نوبه خود کیفیت صدای بالاتری را ارائه می دهد. AirPods Pro 2 همچنین دارای یک “درایور صوتی کم اعوجاج” جدید همراه با تقویت کننده سفارشی برای روشن کردن درایور مذکور است. اپل بیان می‌کند که AirPods Pro 2 دارای جزئیات و وضوح بیشتری در طیف وسیع‌تری از فرکانس‌های صدا است.

پیش خرید AirPods Pro 2 از 9 سپتامبر با قیمت 249 دلار آغاز خواهد شد. اگر علاقه شما را برانگیزد، اپل در صورت تمایل، امکان حکاکی رایگان Memoji را روی جعبه شارژ می دهد. این هدفون ها از 23 سپتامبر در دسترس خواهند بود.منبع

عمر باتری نیز بهبود یافته است و اپل ادعا می کند که عمر باتری 33 درصد نسبت به مدل قبلی بهبود یافته است و از 4.5 ساعت به 6 ساعت رسیده است. آنها همچنین ادعا می کنند که کیس شارژ اکنون می تواند تا 30 ساعت عمر باتری را برای هدفون ها فراهم کند که نسبت به 24 ساعت بهبود یافته است. برگه مشخصات اپل همچنین نشان می دهد که هدفون ها می توانند تنها با پنج دقیقه شارژ تا یک ساعت پخش صدا را شارژ کنند.

اپل همچنین ادعا می کند که تراشه هدفون H2 امکان حذف نویز فعال را بهبود می بخشد که در مقایسه با نسل قبلی دو برابر میزان نویز را کاهش می دهد. حالت شفافیت نیز باز می گردد، با تراشه H2 یک حالت جدید “شفافیت تطبیقی” را امکان پذیر می کند که صداهای بلند را 48000 بار در ثانیه بررسی می کند.