Asus Zenbook 17 Fold OLED نظرات، مزایا و معایب


توسط PCMag در

70

Zenbook 17 Fold OLED ایسوس که بیشتر از یک لپ‌تاپ برای اثبات مفهومی پرهزینه است، گامی رو به جلو در طراحی رایانه شخصی است که امیدواریم به توسعه آینده منجر شود.

توسط Tom’s Hardware در

70

Asus Zenbook 17 Fold OLED بزرگترین تاشوی است که تاکنون دیده‌ایم، که حالت‌های نمایشگر عالی و حالت لپ‌تاپ قابل استفاده را ایجاد می‌کند. اما هنوز هم بسیار گران و کمی درهم و برهم است.

توسط The Verge on

60

با این حال، این محصول بسیار مفید است، و بسیار جالب است. این واقعیت که وجود دارد و بیشتر کار می کند، نشانه بزرگی برای این دسته جدید از دستگاه ها است. من فکر می کنم یک تاشو واقعا عالی از ایسوس احتمالاً در افق است.

توسط Tom’s Guide در

60

این لپ‌تاپ OLED تاشو 17 اینچی یک لپ‌تاپ فوق‌العاده قابل حمل است که شبیه یک فیلم علمی تخیلی به نظر می‌رسد، و مجموعه راه‌هایی که می‌توانید آن را تنظیم کنید فوق‌العاده است. اما اگر به عملکرد یا قابلیت استفاده اهمیت می دهید، به جای دیگری نگاه کنید. اگر صفحه نمایش تاشو را کنار بگذارید، می توانید لپ تاپ بیشتری با پول کمتر تهیه کنید.

توسط TrustedReviews در

60

Asus Zenbook 17 Fold OLED یک دستگاه تاشو فوق‌العاده است که مزایای لپ‌تاپ تاشو و تبلت غول‌پیکر 17 اینچی را ارائه می‌کند. اما با لبه‌های ناهموار فراوان، از جمله عمر باتری کم، توجیه خرج کردن این همه پول دشوار است، مگر اینکه از علاقه‌مندان به فناوری ثروتمند باشید.

توسط DigitalTrends در

70

Asus Zenbook Fold 17 بی نقص نیست، اما ما را یک قدم به شکوه صفحه نمایش تاشو نزدیک می کند.منبع