Avatar: The Way of Water باید به یکی از چهار فیلم پرفروش تاریخ تبدیل شود تا از بین برود.

تعداد تماشاگران سینما از زمان شروع همه‌گیری کاهش یافته است – Cineworld، دومین اپراتور بزرگ سینما در جهان پس از AMC Entertainment، در ماه سپتامبر اعلام ورشکستگی کرد. اما این غیرممکن نیست که یک فیلم جدید بیش از 2 میلیارد دلار درآمد داشته باشد. Spider-Man: No Way Home با 1.9 میلیارد دلار بسیار نزدیک شد.

کامرون قصد دارد پس از Way of Water سه آواتار دیگر بسازد. انتظار داشته باشید که همه آنها به همان اندازه بودجه زیادی داشته باشند.منبع

پس از آواتار در فهرست پرفروش‌ترین فیلم‌های جهان (بدون تعدیل تورم)، فیلم Avengers: Endgame دیزنی با ۲.۷ میلیون دلار در جایگاه دوم قرار دارد. تایتانیک کامرون با 2.1 میلیارد دلار سوم است، پس از آن جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد (2.07 میلیارد دلار)، سپس انتقام جویان: جنگ بی نهایت (2.05 میلیارد دلار) – این پنج فیلم تنها فیلم هایی هستند که تاکنون از مرز 2 میلیارد دلار عبور کرده اند.

جالب است که ببینیم The Way of Water چقدر خوب عمل می کند، با توجه به اینکه بسیاری از مردم برای دیدن نسخه اصلی تنها بر اساس تجربه مشاهده سه بعدی انقلابی آن زمان که در آن زمان ارائه می کرد عجله داشتند – تخمین زده می شود که 72٪ از برداشت های آواتار از سه بعدی گرفته شده است. صفحه نمایش

آواتار: راه آب با انتظارات فراوان از راه خواهد رسید. اولین فیلم این مجموعه همچنان موفق‌ترین فیلم تمام دوران است و از زمان اکران اولیه و اکران مجدد 2.9 میلیارد دلار در باکس آفیس به دست آورده است. بودجه ساخت دنباله این فیلم در حدود 250 میلیون دلار گزارش شده است. کامرون هرگز رقم دقیقی را نگفته است، اگرچه او به GQ گفته است که “بسیار عجیب بود”. [expensive]”

بخونید:  سری Hasbro Selfie به شما امکان می دهد قهرمان اکشن شوید

The Way of Water، همچنین به صورت سه بعدی، از چندین فناوری پیشرفته فیلم‌سازی، از جمله دوربین‌های جدید برای عکسبرداری در زیر آب، هوش مصنوعی و الگوریتم‌ها استفاده می‌کند که باید آن را به یک فیلم بصری چشمگیر تبدیل کند.

به طور خلاصه: آیا درباره Avatar: The Way of Water، دنباله آینده آواتار 2009 هیجان زده هستید؟ جیمز کامرون، کارگردان، امیدوار است، با توجه به اینکه باید به یکی از چهار فیلم پرفروش تاریخ تبدیل شود تا به حد تعادل برسد.

کامرون همچنین فاش کرد که به استودیوی دیزنی و قرن بیستم گفته است که این دنباله نشان دهنده “بدترین مورد تجاری در تاریخ سینما” است. کارگردان معتقد است “شما باید سومین یا چهارمین فیلم پرفروش تاریخ باشید. این آستانه شماست.