Best Buy اولین فروشگاه دیجیتالی با فرمت کوچک را در کارولینای شمالی افتتاح کرد

Best Buy گفت که مشتریان همچنین می توانند از طریق تماس، چت یا چت ویدیویی در فروشگاه مشاوره دریافت کنند. کسانی که نمی خواهند با این گزینه های دیجیتال فریب بخورند، می توانند به سادگی با یک کارمند در فروشگاه صحبت کنند.

بیشتر محصولات موجود در فروشگاه در معرض دید خریداران، لمس کردن و امتحان کردن قرار خواهند گرفت. وقتی نوبت به خرید می رسد، مشتریان می توانند از تلفن خود برای اسکن کد QR روی برچسب قیمت محصول استفاده کنند و سفارش را به پیشخوان پیکاپ ارسال کنند. سپس یکی از کارمندان Best Buy کالا را از پشت بام بازیابی می کند و برای تکمیل خرید آن را به ثبت می آورد.

اعضای Geek Squad نیز در محل هستند تا به شما کمک کنند، و خدمات آشنا مانند تحویل در فروشگاه و کمدهای وانت شبانه روزی در خارج از فروشگاه همچنان ادامه دارد.

به طور خلاصه: روز سه‌شنبه، Best Buy اولین تجربه خرده‌فروشی با فرمت کوچک و دیجیتالی را افتتاح کرد. فروشگاه 5000 فوت مربعی در مونرو، کارولینای شمالی، به طور قابل توجهی کوچکتر از بهترین خرید رایج شما است. این مجموعه دارای مجموعه‌ای از بهترین محصولات در رده است که از هدفون، تلفن‌های هوشمند و پوشیدنی‌ها گرفته تا ابزارهای صوتی، محاسباتی و خانه هوشمند را شامل می‌شود.

به دلیل محدودیت فضا، فروشگاه لوازم اصلی و سایر محصولات بزرگ (به جز تلویزیون های صفحه بزرگ) را حمل نخواهد کرد. چنین اقلامی را می توان به صورت آنلاین سفارش داد و به صورت محلی ارسال کرد یا در یکی از فروشگاه های بزرگتر Best Buy در منطقه شارلوت خرید کرد.

بخونید:  به‌روزرسانی خط‌مشی Google تأیید می‌کند که تمام محتوای پست‌شده شما برای آموزش هوش مصنوعی استفاده خواهد شد

این آزمایش آخرین تلاش Best Buy برای همگام شدن با چشم انداز خرده فروشی است که به سرعت در حال تحول است. غول‌های اینترنتی و تجارت الکترونیک مانند آمازون تجربه خرید خرده‌فروشی را در چند دهه گذشته از بین برده‌اند، و بسیاری هنوز برای یافتن مدلی که در عصر حاضر کار می‌کند، تلاش می‌کنند.منبع