Bethesda به شکار غیرقانونی اعضای تیم اصلاح کننده Fallout London ادامه می دهد زیرا آنها بسیار خوب هستند

تا اینجای کار، بازی بسیار جالب به نظر می رسد. Vault-Tec هرگز فعالیت های خود را در خارج از کشور گسترش نداد، اما این اشکالی ندارد زیرا یک سازمان مرموز که به همان اندازه موذی به نظر می رسد در آنجا وجود دارد. پیچ و تاب جالب دیگر تبلت Atta Boy است که همان عملکردهای Pip-Boy در آمریکا را دارد. این تنظیمات تقریباً حال و هوای Bioshock دارد اما هنوز به‌طور قابل‌توجهی Fallout است. می توانید 18 دقیقه اول بازی را در بالا مشاهده کنید.منبع

Fallout: London یک مد در اندازه DLC برای بازی Fallout 4 است که در سرزمین بیابان پایتخت پسا آخرالزمانی انگلستان قرار دارد. این پروژه اولین نگاه اجمالی از جهان Fallout را در خارج از ایالات متحده ارائه می دهد. همچنین این اولین محتوای قابل توجه برای FO4 است که طرفداران از زمان عرضه DLC Nuka-World در سال 2016 دیده اند.

چه اتفاقی افتاده؟ یک گروه مودینگ مستقل کوچک که در چند سال گذشته بر روی یک پروژه جاه طلبانه Fallout 4 کار می کند، همچنان بهترین اعضای تیم خود را از دست می دهد. با این حال، این به این دلیل نیست که آنها فقط بیدار هستند و ترک می کنند. ظاهراً این گروه آنقدر استعداد بالایی دارد که بتسدا همچنان آنها را برای کار در مقام رسمی تر استخدام می کند.

تیم Folon خاطرنشان کرد که توسعه مود ادامه دارد و خروج جانسون تأثیر قابل توجهی بر پروژه نخواهد داشت. این بازی هنوز در مسیر انتشار در سال آینده است.

Bethesda یکی از توسعه دهندگان اصلی Folon Team را برای کار در استودیوهای خود استخدام کرد. مشاور فنی ارشد، رایان جانسون، گروه اصلاح‌کننده Fallout مبتنی بر فن را ترک می‌کند تا روی پروژه‌های نامشخص در شرکت متعلق به مایکروسافت کار کند. این جدایی درست زمانی انجام می شود که کار بزرگ تیم، Fallout: London، وارد مرحله نهایی توسعه می شود.

جانسون وظایف زیادی در پروژه Fallout: London داشت، از جمله وظایف طراحی سطح. جای تعجب نیست که فداکاری او به مود توجه بتسدا را جلب کرد. این تیم یک به‌روزرسانی در توییتر منتشر کرد و گفت که جانسون نه تنها تمام سطوح تعیین‌شده‌اش را به پایان رساند، بلکه چند مورد اضافی را نیز طراحی کرد و مستندات کاملی را برای وظایف باقی‌مانده‌اش نوشت تا تیم بتواند پروژه را بدون نظر بیشتر از او به پایان برساند.

جانسون اولین توسعه دهنده Fallout: London نیست که Bethesda آن را غیرقانونی کرده است. نویسنده اصلی پروژه در آگوست 2021 ربوده شد. بتسدا همچنین به مدیر پروژه دین کارتر موقعیتی را در استودیوی بریتانیایی خود برای کار در تیم Fallout 76 پیشنهاد داد. با این حال، او آن را رد کرد زیرا می خواست قبل از اینکه به کار دیگری برود، کار روی پروژه لندن را تمام کند.

«ما مدتی است که از این حرکت مطلع بوده ایم و به این ترتیب [Johnson] این تیم به جمع آوری دانش او در اسناد طراحی با ارزش کمک کرده است تا بقیه اعضای تیم بتوانند به جای او به طور یکپارچه کار کنند. [Johnson] تمام وظایف طراحی سطح مورد انتظار خود و همچنین چند مورد اضافی که ما انتظار نداشتیم او انجام دهد را به پایان رساند. حرفه‌ای بودن و فداکاری این مرد صادقانه و واقعاً حسرت می‌خورد و در کل تیم احساس می‌شود، با این حال، دانستن اینکه او استعدادهای شگفت‌انگیز خود را به شرکتی خواهد برد که همه ما دوستش داریم، ما را خوشحال می‌کند.”