CCleaner Professional را فقط با 1 دلار، فقط برای مدت زمان محدود دریافت کنید

ابزار رجیستری CCleaner به دنبال مواردی مانند DLL های به اشتراک گذاشته شده از دست رفته و پسوندهای فایل استفاده نشده است، به کاربران این امکان را می دهد که آنها را حذف کرده و تعداد خرابی های سیستم را کاهش دهند.

همچنین یک به‌روزرسانی درایور دریافت می‌کنید که درایورهای قدیمی را اسکن می‌کند و می‌تواند به طور خودکار همه آنها را با کلیک یک دکمه به‌روزرسانی کند.

هنگامی که برنامه ها مورد نیاز هستند، بلافاصله قبل از غیرفعال شدن دوباره در زمانی که دیگر مورد استفاده قرار نمی گیرند، بلافاصله فعال می شوند، که به این معنی است که از طریق فعالیت های پس زمینه یا فرآیندهای مدیر وظیفه، ترول نمی کنیم.

توجه داشته باشید که اطلاعات اولیه در مورد آنچه که در حال حذف آن هستید توصیه می شود، همانطور که ابتدا گزینه تهیه نسخه پشتیبان از رجیستری را انتخاب کنید.

برای 4 هفته آینده، می توانید یک سال اشتراک نسخه حرفه ای برنامه و همه ویژگی های اضافی آن را دریافت کنید. فقط برای 1 دلاربا صرفه جویی 29 دلاری.

می‌توانید نسخه رایگان CCleaner را دانلود کنید تا بسیاری از ویژگی‌های Pro را خودتان مشاهده کنید، زیرا به عنوان یک نوع نسخه آزمایشی دو برابر می‌شود – بهینه‌کننده عملکرد، به‌روزرسانی‌کننده‌های نرم‌افزار و درایور، نظارت در زمان واقعی، پاک‌کننده رجیستری، پشتیبانی اولویت‌بندی و همه موارد دیگر. ابزارهای برتر پس از ارتقا قفل باز می شوند.

درست مانند یک خانه، عدم تمیز کردن گاه به گاه مجازی رایانه شما می‌تواند منجر به جمع‌آوری ناخواسته‌ها شود: فایل‌های موقت، موارد تکراری، باقیمانده‌های نرم‌افزار، و غیره. اما CCleaner از سال 2004 این فرآیند را خودکار کرده است.

بخونید:  دکمه های قدیمی در تست ایمنی خودکار، صفحه نمایش لمسی مدرن را شکست دادند

تغییر رجیستری ویندوز نیز می‌تواند چشم‌انداز دلهره‌آوری باشد، اما با گذشت زمان ممکن است هنگام نصب و حذف نرم‌افزار یا به‌روزرسانی‌ها، با موارد گم شده یا خراب شود.

یکی دیگر از موارد اضافه شده جدیدتر به CCleaner Professional Performance Optimizer است. این ویژگی یک رایانه شخصی را برای همه برنامه‌های غیرفعال که ممکن است منابع را تخلیه کنند اسکن می‌کند و در صورت عدم استفاده آنها را به حالت خواب می‌برد، دقیقاً مانند کاری که Android با برنامه‌هایی که اغلب فعال نمی‌شوند انجام می‌دهد.

یک اشتراک 12 ماهه Pro معمولاً 29.95 دلار هزینه دارد، اما شما می توانید آن را با فقط 1 دلار برای مدت زمان محدود دریافت کنید، یک پیشنهاد ویژه فقط برای خوانندگان TechSpot.منبع

برای نزدیک به دو دهه، CCleaner یک برنامه مورد علاقه برای کاربرانی بوده است که می‌خواهند به سرعت و به آسانی به رایانه‌های شخصی خود حس تازه‌نصبی را بدهند، جایی که همه چیز به‌صورت زیپ و تمیز در کنار هم قرار می‌گیرد. فقط کافی است بر روی ویژگی بررسی سلامت برنامه کلیک کنید و پس از یک اسکن سریع، تمام فایل‌های ناخواسته و ردیاب‌ها را مشاهده خواهید کرد که سیستم را مختل می‌کنند. CCleaner می تواند تمام آن فایل های ناخواسته را با کلیک یک دکمه حذف کند و سرعت کامپیوتر را افزایش دهد.

این ویژگی دارای کتابخانه ای با بیش از 25 میلیون درایور و فناوری “Portal Matching” است که می تواند موارد را جستجو و پیدا کند، حتی زمانی که سازندگان اصلی آنها را رها کرده باشند. با توجه به اینکه 70 درصد BSOD ها نتیجه درایورهای مشکل ساز هستند، این کار بسیار مفید است.

بخونید:  تسلا حسگرهای مافوق صوت را از خودروهای جدید حذف می کند، زیرا به سمت تسلا ویژن فقط دوربین می رود.

استفاده از پیشنهاد 1 دلاری Pro همچنین به‌روزرسانی نرم‌افزار CCleaner را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌تواند با اطمینان از اجرای آخرین نسخه‌های برنامه‌ها (بیش از 200 برنامه) امنیت را بهبود بخشد.

ویژگی‌های تمیز کردن استاندارد در نسخه رایگان CCleaner موجود است، اما کسانی که به نسخه کامل ارتقا می‌دهند، تعداد زیادی امکانات اضافی دریافت می‌کنند که می‌تواند عملکرد رایانه شخصی را حتی بیشتر بهبود بخشد. برای مثال، در گزینه Health Check، کاربران Pro می‌توانند برنامه‌های راه‌اندازی را که زمان بوت شدن را کاهش می‌دهند، ببینند و غیرفعال کنند.