CD Projekt Red دنباله Cyberpunk 2077 و پنج بازی دیگر Witcher را تایید کرد

شخص ثالث

  • Project Sirius – بازی Witcher که توسط The Molasses Flood ساخته شده است
  • Project Canis Majoris – Witcher RPG توسط یک استودیوی شخص ثالث ناشناس

به طور خلاصه: CD Projekt Red (RED 2.0) تایید کرد که Cyberpunk 2077 قطعا روی میز است. با این حال، ممکن است کمی طول بکشد زیرا به نظر می رسد اولویت برای استودیو یک سه گانه جدید Witcher است. توسعه دهنده لهستانی قبلاً اعلام کرده است که قصد دارد تیم های همزمان را در هر دو IP اجرا کند. بنابراین ممکن است شاهد تغییری در ترتیب راه اندازی بازی های آینده آن باشیم.

جزئیات برای این عناوین کمیاب بود و جدول زمانی به همان اندازه مبهم بود. استودیو Project Polaris را برای انتشار سه بازی در مدت شش سال متعهد کرد. در حال حاضر 160 عضو تیم دارد که روی آن کار می کنند و احتمالاً زمانی که 350 توسعه دهنده Phantom Liberty توسعه خود را راه اندازی کنند، تعداد بیشتری نیز به آن اضافه خواهد شد. به نظر می رسد Orion در مراحل اولیه توسعه است و ممکن است هنوز یک تیم کامل تشکیل نشده باشد. استراتژی منطقی است – توسعه CP2077 را دریافت کنید، یک بازی جدید Witcher را راه اندازی کنید، سپس به فکر دریافت دنباله CP2077 در دستان بازیکنان باشید.

در سال 2021، CD Projekt Red استودیوهای خود را بازسازی کرد تا بتواند روی چندین عنوان به طور همزمان کار کند. این طرح را “RED 2.0” نامید و قول داد که تیم هایی را به صورت پشت سر هم روی دو فرنچایز بزرگ خود – Witcher قدیمی و دنیای تازه راه اندازی شده Cyberpunk 2077 داشته باشد.

بخونید:  کارگران تسلا ویدئوهای خصوصی و صمیمی را که توسط وسایل نقلیه مشتریان گرفته شده بود به اشتراک گذاشتند

اشخاص ثالثی که Sirius و Canis Majoris را توسعه می‌دهند، احتمالاً قبل از هر چیزی که CDRP مستقیماً روی آن کار می‌کند (به غیر از Phantom Liberty) نسخه‌هایی را ببینند، اما این حدس و گمان من است. من فکر نمی‌کنم RED 2.0 تکرار CP2077 را بخواهد، بنابراین احتمالاً زمان شیرینی برای بیرون آوردن هر چیزی طول خواهد کشید.

در مجموع، CDPR دارای شش “پروژه” در مراحل مختلف توسعه مستقیم یا غیرمستقیم است که باید هشت بازی تولید کند:

در خانه

  • Phantom Liberty – توسعه آینده CP2077
  • Project Orion — دنباله Cyberpunk 2077
  • پروژه پولاریس – سه گانه جدید ویچر
  • پروژه هادار – یک IP جدید ناشناخته

اگر این برای توجیه یک دنباله کافی نیست، کسی با EA تماس گرفته و به تیم Star Wars Battlefront اطلاع دهد. این بازی در مجموع 14 میلیون فروش داشته است و دنباله سنگین آن تنها 9 میلیون فروش داشته است.منبع

به همان اندازه که راه اندازی Cyberpunk 2077 در دسامبر 2020 خشن بود، نمی توان موفقیت آن را انکار کرد. در زمان عرضه، این بازی قبلاً 8 میلیون پیش خرید داشت. مشخص نیست که چه تعداد از مشتریان پیشنهاد بازپرداخت CDPR را برای راه اندازی نامرغوب پذیرفتند، اما تا پایان سال 2020، بیش از 10 میلیون فروش دیجیتال (یک رکورد) و 3 میلیون دیسک به دست آورد. تا سپتامبر 2022، تعداد کل واحدهای فروخته شده بیش از 20 میلیون در سراسر جهان بود.

دوست داشته باشید یا نه، یک به روز رسانی استراتژی اخیر تأیید می کند که RED 2.0 زنده و سالم است. در این ارائه آمده است که CDPR در حال حاضر دومین بازی Cyberpunk 2077 با کد Project Orion را در مراحل اولیه توسعه دارد. همچنین، همانطور که قول داده بود، استودیو Witcher بعدی را دارد – صبر کنید، آن پنج بازی Witcher را آماده کنید.

بخونید:  واقعیت یک: پرونده های علامت تجاری به نام های احتمالی هدست واقعیت مختلط اپل اشاره دارد

در آن زمان، اعلامیه غیرقابل قبول به نظر می رسید، با توجه به اینکه CDPR هنوز درگیر بررسی های نه چندان گرمی بود که راه اندازی Cyberpunk 2077 با اشکال داشت. بسیاری احساس می‌کردند که صحبت درباره دنباله در مارس 2021 کمی زود است، زیرا بازیکنان هنوز منتظر بودند تا عنوان اولین بازی ثابت شود.