Centerpiece یک صفحه کلید مکانیکی با صفحه نمایش با وضوح بالا در زیر کلیدهای شفاف است

فاینال ماوس گفت که این برد دارای CPU و GPU مخصوص به خود برای تامین انرژی نمایش نور است و با استفاده از یک کابل USB-C متصل می شود. همه چیز در یک شاسی آلومینیومی حکاکی شده و آنودایز CNC قرار دارد که حتی بدون چراغ روشن نیز زیبا به نظر می رسد. تمیز نگه داشتن تمام آن گوشه ها و گوشه ها دشوار است، اما من گمان می کنم که اکثر آنها از این کارها ایرادی ندارند.

در متن: صفحه‌کلید فروتن در طول سال‌ها شاهد نوآوری‌های زیادی بوده است، از جمله سوئیچ‌های مکانیکی، مقاومت در برابر آب، طراحی‌های انعطاف‌پذیر، اتصال بی‌سیم و اخیراً نورپردازی RGB. آخرین ساخته Finalmouse یکی از دراماتیک‌ترین ساخته‌ها است.

پوسته‌ها چیزی هستند که می‌توانند این مفهوم را بسازند یا از بین ببرند. پوسته‌های بصری خالص یک ترفند تمیز و مرتب هستند، اما جادوی واقعی پوسته‌های تعاملی هستند که به تایپ یا ورودی‌های دیگر پاسخ می‌دهند، یا آن‌هایی که واقعاً برای بهره‌وری مفید هستند. و با CPU و GPU خود، مطمئناً کسی با پوسته ای می آید که قادر به بازی Doom باشد.

صفحه‌کلید مرکزی Finalmouse دارای فناوری به نام پشته شیشه‌ای DisplayCircuit Laminated (LDGS) است که توسط چندین پتنت پوشش داده شده و سال‌ها تحقیق و توسعه آن را پشتیبانی می‌کند. همانطور که می‌توانیم از ویدیوی فاش بفهمیم، چیزی که شما به آن نگاه می‌کنید صفحه‌کلیدی با کلیدها و سوئیچ‌های شفاف با صفحه‌نمایش با وضوح بالا در زیر آن است که توسط Unreal Engine 5 قدرت می‌گیرد. این برچسب زدن به آن تقریبا توهین‌آمیز است زیرا کاملاً به نظر می‌رسد. خیره کننده

بخونید:  سونی قیمت پلی استیشن 5 را در خارج از ایالات متحده افزایش می دهد

این برد با سوئیچ‌های مکانیکی خطی خودکار روان‌سازی شده سفارشی عرضه می‌شود که با همکاری Gateron و با الهام از سوئیچ جوهر سیاه آنها طراحی شده‌اند، البته برای فعال‌سازی سریع‌تر و با پارامترهای سفر کمی متفاوت تنظیم شده‌اند. درپوش‌های کلید واضح هستند اما دارای برچسب‌هایی در قسمت جلویی هستند. صدای تایپ به عنوان “قطرات باران مرمری نرم” توصیف شده است.

صفحه کلید Finalmouse Centerpiece قرار است در اوایل سال 2023 با قیمت 349 دلار وارد بازار شود.منبع

Finalmouse همچنین در حال برنامه ریزی یک بازار پوست است که در آن هنرمندان می توانند طرح های خود را به صورت رایگان یا برای کسب درآمد از آن ارسال کنند. این برد دارای سه شکاف پوست با دکمه های انتخاب اختصاصی در کناره خواهد بود، احتمالاً برای تعویض پس زمینه در پرواز.