Comcast در حال افزایش سرعت برای اکثر مشتریان اینترنتی Xfinity خود است

افزایش سرعت همیشه مورد استقبال قرار می گیرد. در واقع، آنهایی که در سطوح ابتدایی قرار دارند، بیشترین مسافت پیموده شده را از تغییرات دریافت خواهند کرد، به خصوص در خانواده هایی که چندین عضو در آن به طور همزمان برای پهنای باند رقابت می کنند.

بیل کانرز، رئیس Xfinity در Comcast، گفت که تعداد دستگاه های متصل در خانواده های Xfinity از سال 2018 تا کنون 12 برابر افزایش یافته است و افزود که نیاز به اینترنت سریع، قابل اعتماد و ایمن همچنان در حال افزایش است.

Comcast بسته‌های خود را بر اساس این که در کدام بخش از کشور زندگی می‌کنید، برندهای متفاوتی دارد.

به طور مشابه، مشتریان Performance Pro/Fast از 300 مگابیت بر ثانیه به 400 مگابیت بر ثانیه کاهش می‌یابند، کسانی که بسته‌های Blast/Superfast دارند سقف دانلود خود را از 600 مگابیت بر ثانیه به 800 مگابیت بر ثانیه افزایش می‌دهند و مشتریان Extreme Pro/Gigabit از 900 مگابیت بر ثانیه به 1 می‌رسند. گیگابیت بر ثانیه

Comcast همچنان به افزایش کل شبکه خود به 10G ادامه می دهد. نباید با 5G موبایل (که مخفف نسل پنجم است) اشتباه شود، 10G نام فناوری است که Comcast را قادر می سازد تا در نهایت سرعت متقارن چند گیگابیتی را از طریق اتصالات کابلی که قبلاً در ده ها میلیون خانه و کسب و کار نصب شده است، ارائه دهد. ، بدون نیاز به حفاری حیاط ها و محله ها (یک اشاره ظریف به نصاب های فیبر که ممکن است اخیراً دیده اید که محله شما را مختل کرده است).

بخونید:  Asteroid Launcher به شما امکان می دهد برخوردهای فاجعه بار را در مقیاس جهانی شبیه سازی کنید

به طور خلاصه: Comcast در حال افزایش سرعت اتصال به اینترنت برای میلیون ها مشتری در ایالات متحده است. از این هفته، مشتریان جدید و فعلی مشترک بسته Performance Starter / Connect سرعت دانلود از 50 مگابیت بر ثانیه به 75 مگابیت در ثانیه افزایش می‌یابد در حالی که آنهایی که دارای ردیف Performance / Connect More هستند از 100 مگابیت بر ثانیه به 200 مگابیت در ثانیه می‌رسند.

اعتبار تصویر: Pixabayمنبع

ماه گذشته، Comcast یک استقرار چند گیگ راه اندازی کرد که تا قبل از پایان سال 2025 به بیش از 50 میلیون خانه و کسب و کار در 34 شهر و شهرستان با سرویس اینترنت 2 گیگابیت بر ثانیه دسترسی خواهد داشت. نقش کلیدی در اتصال بسیاری از دستگاه های بی سیم مصرف کنندگان ایفا می کند.

به ما گفته شده است که این تغییرات بر بیش از 20 میلیون خانوار Xfinity در سراسر ایالات متحده تأثیر خواهد گذاشت.