Comcast در حال افزایش قیمت در سراسر کشور از دسامبر است

اعتبار تصویر: Advantus Media، Nothing Ahead، Fran Jacquierمنبع Comcast از افزایش قیمت ها دفاع کرد. سخنگوی تلویزیون در بیانیه‌ای به The TV Answer Man گفت: شبکه‌های تلویزیونی و سایر برنامه‌نویسان ویدیویی همچنان به افزایش قیمت‌های خود ادامه می‌دهند و پخش تلویزیون و ورزش بزرگترین محرک‌های افزایش صورت‌حساب مشتریان هستند. نماینده Comcast اضافه کرد که افزایش 3.8 درصدی تقریباً نیمی از آخرین نرخ تورم است.

چندین شهر در میشیگان، از جمله رویال اوک تاونشیپ و فارمینگتون، هزینه پخش تلویزیون خود را نزدیک به شش دلار افزایش خواهند داد، از 14.80 دلار در ماه به 20.70 دلار. در همین حال، هزینه ورزش منطقه ای از 9.50 دلار به 10.15 دلار افزایش می یابد.

با توجه به نزدیک شدن به پایان سال و در مواجهه با افزایش هزینه ها تقریباً در همه جا، ممکن است زمان بدی نباشد که اشتراک های فعال خود را دوباره ارزیابی کنید. به احتمال زیاد، شما احتمالاً می توانید با حذف یک یا دو سرویس اشتراکی که به ندرت استفاده می شود، برخی از هزینه های فزاینده را جبران کنید.

این یک داستان مشابه در Sandown، نیوهمپشایر است، جایی که هزینه پخش تلویزیون قرار است از نرخ فعلی 24.95 دلار به 27.25 دلار در ماه برسد. بسته های ویدئویی و اینترنتی نیز در این منطقه روند رو به رشدی خواهند داشت.

در تاونتون، ماساچوست، هزینه پخش تلویزیونی Comcast از 20 دسامبر 2022 از 18.65 دلار در ماه به 26 دلار در ماه افزایش می یابد. این افزایش 7.35 دلار در ماه یا بیش از 88 دلار در سال است. قیمت بسته‌های ویدئویی نیز در تاونتون افزایش می‌یابد، از 2 دلار به 5 دلار بیشتر در ماه، و هزینه کرایه ستاپ باکس 1.50 دلار به 10 دلار در ماه افزایش می‌یابد.

بخونید:  HTC در حال آماده سازی یک رقیب سبک وزن متا کوئست برای CES است

پاتریک شیرنز، مدیر ارشد امور دولتی و نظارتی Comcast، به شهر Taunton گفت که آنها مقداری افزایش هزینه را جذب می کنند، اما افزود که افزایش هزینه ها بر قیمت خدمات تأثیر می گذارد.

به طور خلاصه: Comcast در راه است تا پول بیشتری را از مشترکان تلویزیون کابلی دریافت کند. از ماه آینده، تعدیل‌های قیمت در سراسر کشور اعمال می‌شود که میانگین هزینه خدمات را در بازارها 3.8 درصد افزایش می‌دهد. طبیعتاً برخی از بازارها بیشتر از سایرین ضربه خواهند خورد.