Das Keyboard MacTigr را راه اندازی کرد، یک صفحه کلید مکانیکی کم مشخصات برای مک

بر اساس وب سایت Cherry MX، رنگ قرمز با مشخصات پایین 35 درصد کمتر از قرمز اصلی MX است. دارای پیش سفر 1.2 میلی متری، مسافت کل 3.2 میلی متر و نیروی فعال سازی 45 سی نیوتن مورد نیاز است و از فنرهای آلومینیومی با کنتاکت های آلیاژ طلا استفاده می کند. احساس خطی آن به عنوان نرم، صاف و بی صدا توصیف می شود.

صفحه کلید مکانیکی مرجع Das Keyboard MacTigr از امروز با قیمت 219 دلار و با یک سال گارانتی محدود قابل خرید است.منبع

این برد شامل وسایل اضافی مانند نورپردازی RGB و اتصال بی‌سیم نمی‌شود، بنابراین اگر چنین امکاناتی مهم هستند، بهتر است به جای دیگری بگردید. پاهای غیر قابل تنظیم نیز ممکن است کمی طول بکشد تا به آن عادت کنید، به خصوص اگر عادت به تایپ کردن با شیب جزئی دارید، اما این مشکل در خانه بدون تلاش زیاد قابل رفع است.

این صفحه‌کلید همچنین دارای یک هاب USB-C با دو درگاه برای انتقال و شارژ سریع اطلاعات، کنترل‌های اختصاصی رسانه، صفحه کنترل صدا و دکمه خواب است. Full-NKRO برد را برای بازی نیز ایده آل می کند. ابعاد آن 17.6 اینچ (طول) x 5.0 اینچ (عرض) x 1.06 اینچ (ارتفاع) و وزن آن 2.43 پوند است. چهار پایه لاستیکی تخته را روی میز شما ثابت نگه می دارد اما غیر قابل تنظیم هستند.

به طور خلاصه: Das Keyboard یک صفحه کلید مکانیکی کم حاشیه را معرفی کرده است که به طور خاص برای مک طراحی شده است. MacTigr از یک بدنه آلومینیومی خاکستری گان متال با رویه فولادی ضد زنگ مشکی مات تشکیل شده است که باید برای یک تخته بسیار سفت ترکیب شود. این دستگاه دارای طرح 105 کلیدی پیشرفته با کلیدهای فرمان و گزینه، سوئیچ های مکانیکی قرمز کم مشخصات خطی Cherry MX است که دارای رتبه بندی برای مقاومت در برابر 100 میلیون ضربه کلید هستند، و کلیدهای PBT دو شات با مشخصات پایین.

بخونید:  هدست‌های Meta Quest 2 از طریق وصله 7 درصدی قدرت GPU را افزایش می‌دهند

جولی کلاور از MacRumors اخیراً MacTigr را به چرخش درآورد و متوجه شد که در حالی که از صفحه کلیدهای مکانیکی ساکت‌تر است، اما از یک برد کاملاً بی‌صدا دور است. زمان پرش کوتاه همراه با سفر 3.2 میلی‌متری آن منجر به تایپ سریع می‌شود، اگرچه Clover می‌گوید که کلیدها به‌جای ضربه زدن، تا حدودی نرم و لطیف هستند.