Death Stranding به پرده بزرگ می آید


به طور خلاصه: کوجیما پروداکشن در سال‌های آینده چیزهای زیادی برای سرگرم کردن خواهد داشت. علاوه بر دنباله‌ای که اخیراً اعلام شده برای Death Stranding، اکنون می‌دانیم که استودیو در حال کار بر روی یک اقتباس سینمایی از این بازی موفق است.

طبق گفته Deadline، این فیلم توسط Kojima Productions و Hammerstone Studios ساخته خواهد شد که شاید بیشتر برای فیلم Bill & Ted Face the Music در سال 2020 شناخته شده است. این طرح در حال حاضر مخفی نگه داشته شده است و ما نمی دانیم چه کسی آن را نویسندگی و کارگردانی خواهد کرد، اما طبق گفته های منتشر شده، عناصر و شخصیت های جدیدی را به دنیای Death Stranding معرفی می کند.

الکس لبوویچی، بنیانگذار استودیوی همرستون، به ددلاین گفت که برخلاف سایر اقتباس‌های بازی‌های ویدیویی پرهزینه، این چیزی بسیار صمیمی‌تر و پایه‌دارتر خواهد بود. او افزود، هدف این است که تعریف مجددی از اقتباس از بازی های ویدئویی در زمانی که آزادی هنری و خلاقانه دارید، چیست.

لبویچی گفت: «این فیلم یک محصول معتبر «هیدئو کوجیما» خواهد بود. به نظر می رسد کوجیما موافق است و به Deadline می گوید که این پروژه یک لحظه مهم برای فرنچایز است.

شاید زود باشد که بازی Death Stranding را به عنوان یک فرنچایز با تنها یک بازی منتشر شده معرفی کنیم، اما واضح است که کوجیما برنامه های بزرگی برای IP دارد. این نماد بازی هفته گذشته در مراسم The Game Awards دنباله ای برای موفقیت سال 2019 اعلام کرد. در قسمت جدید، نورمن ریدوس در نقش سم پورتر بریجز دوباره بازی خواهد کرد، اگرچه هنوز نمی دانیم که آیا او دوباره به عنوان قهرمان اصلی بازی خواهد کرد یا خیر.

فیلم‌های مبتنی بر بازی‌های ویدیویی زمانی توسط برخی به عنوان آرزوی مرگ تلقی می‌شد، اما در سال‌های اخیر بهتر شده‌اند. هر دو فیلم Sonic the Hedgehog مناسب بودند و انیمیشن بعدی Mario Bros بسیار شیک به نظر می رسد. همین را نمی توان در مورد آثار قبلی مانند Super Mario Bros. Double Dragon، Street Fighter و Alone in the Dark گفت. دیگران از جمله Resident Evil، Mortal Kombat و Tomb Raider در باکس آفیس عملکرد خوبی داشتند و کمی طرفدار فرقه داشتند، اما برای جلب نظر منتقدان تلاش کردند.منبع