Disney+ برای رقابت بهتر با نتفلیکس، سطحی با پشتیبانی از تبلیغات را ایجاد می کند


به طور خلاصه: سطح پشتیبانی شده از آگهی برای Disney+ رسیده است و چند تغییر وجود دارد که مشترکین جدید و فعلی باید به آنها توجه داشته باشند. سطح جدید Disney+ Basic نام دارد و قیمت آن 7.99 دلار در ماه است. با آن، به همان کتابخانه محتوایی دسترسی خواهید داشت که از طریق سطوح با قیمت بالاتر از جمله بیش از 300 عنوان در 4K UHD و HDR در دسترس است. این طرح با پشتیبانی از تبلیغات همچنین به کاربران امکان می دهد تا بدون هزینه اضافی در حداکثر چهار صفحه نمایش تماشا کنند.

Disney+ Premium (بدون تبلیغات) اکنون 10.99 دلار در ماه یا 109.99 دلار در سال دارد. اعضای Premium علاوه بر هر چیزی که Basic می‌دهد، بارگیری آفلاین نامحدود در حداکثر 10 دستگاه و همچنین پشتیبانی از GroupWatch و Dolby Atmos را دریافت می‌کنند. با GroupWatch، می‌توانید شب‌های فیلم مجازی را میزبانی کنید، برای اولین فصل‌ها همگام‌سازی کنید و موارد دیگر بدون نیاز به حضور در یک مکان فیزیکی.

دیزنی همچنین چند بسته جدید برای بررسی شما دارد. Disney Bundle Duo Basic شامل Disney+ Basic (همراه با تبلیغات) و Hulu (با تبلیغات) با قیمت 9.99 دلار در ماه است در حالی که Disney Bundle Trio Basic در Disney+ Basic (با تبلیغات)، Hulu (با تبلیغات) و ESPN+ (با تبلیغات) با قیمت 12.99 دلار بسته می شود. یک ماه. آخرین اما نه کم‌اهمیت، Disney Bundle Trio Premium با قیمت 19.99 دلار در ماه به Disney+ Premium (بدون تبلیغات)، Hulu (بدون تبلیغات) و ESPN+ (با تبلیغات) دسترسی می‌دهد.

رقیب نتفلیکس، یک ماه پیش، سطح پخش تبلیغاتی خود را راه اندازی کرد. Netflix Basic با تبلیغات با قیمت 6.99 دلار در ماه به فروش می رسد اما پخش جریانی را به کیفیت 1080p محدود می کند. علاوه بر این، شما می‌توانید هر بار فقط در یک دستگاه پخش جریانی کنید، مشاهده آفلاین پشتیبانی نمی‌شود و برخی از نمایش‌ها و فیلم‌ها گنجانده نشده‌اند. با این حال، دسترسی نامحدودی به کاتالوگ بازی های ویدیویی رو به رشد Netflix دارید.

دیزنی آخرین سه ماهه خود را با 12 میلیون مشترک استریم جدید به پایان رساند و تعداد کل مشترکان خود را به 164.2 میلیون رساند. برای مقایسه، نتفلیکس 223.09 مشترک پرداختی را در پایان سه ماهه سوم گزارش کرد.

اعتبار تصویر: Thekingblader995، استودیو Cottonbroمنبع