EA سرورهای آنلاین را برای چندین بازی در ماه های آینده خاموش می کند


به طور خلاصه: الکترونیک آرتز در حال آماده شدن برای خاموش کردن بخش آنلاین چندین بازی در ماه‌های آینده است و ممکن است برخی از بازی‌های مورد علاقه شما در لیست باشند. با نزدیک‌تر شدن به سال 2023، بدون شک عناوین دیگری به این فهرست اضافه خواهند شد.

بر اساس پایگاه داده به روز رسانی سرویس آنلاین EA، Dragon Age Origins (سرور اسکرین شات چندنفره)، Army of Two: The 40th Day و Army of Two: The Devil’s Cartel تا پایان اکتبر تاریک خواهند شد. در ماه نوامبر، گیمرها بازی آنلاین را در Command & Conquer: Red Alert 3 (PS3 و Xbox 360)، Command & Conquer 3: Tiberium Wars (Xbox 360، از جمله گسترش Kane’s Wrath)، Mercenaries 2 (PS3 و Xbox 360) و اونرش. در دسامبر شاهد حذف Super Mega Baseball: Extra Innings (برای Luna+) و Super Mega Baseball 3 (برای Luna+) خواهیم بود.

در سال 2023 همچنان پرفروش‌ها به‌دست می‌آیند، زیرا Gatling Gears، Mirror’s Edge، NBA Jam: On Fire Edition و Shank 2 همگی در ماه ژانویه راهی بازارهای جهانی می‌شوند. برخی از بازی‌ها مانند NBA Jam: On Fire Edition دستاوردهایی با بازی آنلاین دارند. هنگامی که آن سرورها خاموش شوند، گرفتن آن جوایز غیرممکن خواهد بود.

بازی‌های دارای اجزای آنلاین دنیای کاملا جدیدی از امکانات را می‌گشایند که اغلب بدیهی تلقی می‌شوند.

خیلی وقت پیش نبود که بازی آنلاین وجود نداشت. بازی چند نفره به معنای جمع شدن در اطراف یک تلویزیون با دوستان یا خانواده و به اشتراک گذاشتن یک دیدگاه یا بازی در حالت تقسیم صفحه است. گیمرهای رایانه شخصی مجلل مهمانی های LAN را داشتند، اما این شامل حمل تجهیزات سنگین به اطراف و صرف ساعت ها وقت گذاشتن برای اتصال همه چیز و رساندن سرعت همه با همان نسخه های بازی هایی بود که می خواستید بازی کنید. این یک دردسر بزرگ بود، اما در عین حال سرگرم کننده بود.

بخونید:  پس از منسوخ شدن، فناوری SGX اینتل همچنان با امنیت کاربران مواجه است

مطالب مرتبط: بازی The Sims 4 اکنون رایگان است

تلاش‌های اولیه برای بازی‌های کنسول چند نفره از طریق پلتفرم‌هایی مانند XBAND برای SNES و سگا جنسیس ایده درستی داشت، اما برای بازاریابی خیلی زود بود زیرا زیرساخت پشتیبانی از بازی شبکه به اندازه کافی بالغ نبود. این روزها، برای یافتن یک بازی با کیفیت که نوعی جزء چندنفره نداشته باشد، به سختی تحت فشار خواهید بود.منبع