EA می‌گوید 60 درصد از فایل‌های ذخیره شده Madden Franchise که در حین تعمیر و نگهداری خراب شده است، قابل بازیابی نیستند.

دو روز بعد، آنها گفتند که باگ را در حین “نگهداری” وصله کرده اند و همه چیز باید به حالت عادی برگردد، اما اینطور نشد.

این مشکل در 26 دسامبر آغاز شد. بازیکنان گزارش دادند که برای ورود به لیگ های CFM خود مشکل داشتند. توسعه دهندگان Madden NFL Direct توییت کردند که از مشکل آگاه بودند و در حال کار بر روی یک راه حل هستند.

پس از تعمیر و نگهداری امروز، کاربران اکنون باید بتوانند بدون مشکل CFM را بازی کنند. اگر همچنان با مشکل مواجه هستید، لطفا با راهنمای EA تماس بگیرید یا در این موضوع به ما اطلاع دهید. متشکرم!

بخونید:  فورد می‌گوید به لطف افزایش امنیت سایبری، تنظیم موستانگ آینده «بسیار دشوارتر» خواهد بود.

— MaddenNFLDirect (@MaddenNFLDirect) 28 دسامبر 2022

Jon Hoefling از Deadspin خاطرنشان می کند: “اگر من نتوانم حالت فرنچایز متصل را بازی کنم، بازی وحشتناک آنها را بازی نمی کنم.”

خبر خوب این است که توسعه دهندگان می توانند ذخیره ها را از سرورهای پشتیبان بازیابی کنند. خبر بد این است که آنها فکر می کنند فقط می توانند 40 درصد از فرنچایزهای فاسد را بازیابی کنند. در نهایت، طبق اعلام EA، بیش از نیمی از لیگ های CFM از دست رفته باید کاملاً از ابتدا شروع شوند. پست وبلاگ مبهم بود که چرا بیش از نیمی از سیوها غیرقابل بازیابی بودند، اما جان مدن درونی من توضیحی دارد:

با این حال، روکش نقره ای برای برخی وجود دارد. تا زمانی که سعی نکردید بین ساعت 2:45 بعد از ظهر EST در 28 دسامبر و 12:45 بامداد EST در 29 دسامبر (پنجره تعمیر و نگهداری) وارد سرورهای CFM شوید، پیشرفت شما نباید تحت تأثیر قرار گیرد. بنابراین نصف لیوان – 40 درصد پر است. از آنجایی که این مشکل فقط کسانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد که سعی می‌کنند در طول تعمیر و نگهداری وارد سیستم شوند، می‌توان تعداد بیشتری از بازیکنان ایمن را در اختیار داشت، اما EA در مورد اعداد صریح نبود.

منبع

بسیاری از کاربرانی که سعی کردند پس از رفع مشکل وارد سیستم شوند، سیوهای خود را خراب کردند. برخی بر این باورند که مشکل ذخیره سازی داده ها و نگهداری سرور متعاقب آن باعث از دست رفتن داده ها شده است. این فرض منصفانه بود، با توجه به اینکه EA به همان اندازه پذیرفته شده بود.