EA App 12.17.0-5274 دانلود | TechSpot

بازی های جدید را کشف کنید و مورد علاقه های قدیمی را بازی کنید

برای بازیکنان Origin ما سخت کار کرده ایم تا انتقال به برنامه EA را تا حد امکان ساده کنیم. ما به زودی از شما دعوت خواهیم کرد که این حرکت را انجام دهید و تا زمانی که دعوت خود را دریافت کنید، همه بازی ها و محتوای شما، از جمله بازی هایی که قبلاً نصب شده اند، آماده خواهند بود و در برنامه EA منتظر شما خواهند بود. ذخیره‌های محلی و ابری شما به جلو منتقل می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که می‌توانید از جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید. دوستان شما نیز نقل و انتقالات را لیست می کنند، بنابراین دیگر نگران به خاطر سپردن شناسه های بازیکنان نخواهید بود.

حساب EA خود را با سیستم عامل های بازی مورد علاقه خود پیوند دهید تا لیست دوستان را وارد کنید و با هم بازی کنید.

برنامه EA اکنون برای رایانه های شخصی ویندوز پشتیبانی شده در دسترس است. پخش کننده های MacOS – Origin for Mac همچنان مکانی است که می توانید به بازی های خود دسترسی داشته باشید.

امکانات

برای اتصال ساخته شده است

پلتفرم سریع و بهینه شده، کشف، دانلود و بازی را آسان تر از همیشه می کند. بنابراین پرش به بازی شما زمان کمتر و کلیک کمتری می برد.

برنامه EA سریع ترین و سبک ترین مشتری رایانه شخصی ما تا به امروز است. با طراحی ساده جدید، به راحتی بازی ها و محتوای مورد نظر خود را پیدا کرده و بازی های مورد علاقه جدید خود را کشف خواهید کرد. با دانلود خودکار بازی و به‌روزرسانی‌های پس‌زمینه، می‌توانید مطمئن شوید که بازی‌هایتان در زمانی که هستید آماده بازی هستند.

بخونید:  ایلان ماسک می گوید اسپیس ایکس نمی تواند به طور نامحدود استارلینک در اوکراین را تامین مالی کند، از پنتاگون می خواهد که صورت حساب را پرداخت کند

با اتصال حساب EA خود به پلتفرم ها و سرویس های دیگری مانند Steam، Xbox و PlayStation، لیست دوستان نهایی خود را بسازید. با شناسه منحصر به فرد سفارشی خود به راحتی قابل تشخیص خواهید بود. وقتی وصل شدید، بدانید دوستانتان چه زمانی و چه زمانی بازی می کنند تا بتوانید وارد شوید و با هم بازی کنید.

ببینید دوستانتان چه چیزی بازی می کنند، جدیدترین نسخه های EA را پیدا کنید و با چند کلیک آنها را به مجموعه خود اضافه کنید.

کشف در نوک انگشتان شما

برای سرعت طراحی شده است

کتابخانه بزرگ و در حال تکاملی از عناوین مختلف از عزیزان مستقل تا موفقیت‌های سه‌گانه را کاوش کنید.

چه خبر

 • به طور قابل توجهی سرعت بارگیری My Collection را بهبود بخشید، به ویژه برای کتابخانه های بزرگتر.
  • وقتی از سیستم اعشاری دیویی خارج شدیم، همه چیز با سرعت بیشتری شروع به حرکت کرد.
 • اکنون می‌توان ویدیوهای پس‌زمینه Game Hub را متوقف کرد.
  • از تنظیمات خود، می‌توانید هنگام بازدید از Game Hub، پخش یا توقف موقت ویدیوهای پس‌زمینه را انتخاب کنید. یا می‌توانید ویدیوهای پس‌زمینه را به صورت دستی متوقف کنید، هر آنچه که دوست دارید.
 • پیمایش اصلی را برای بهبود قابلیت شناسایی صفحات اصلی و مرور به روز کرد.
  • ناوبری اصلی نیاز به بازنگری داشت، زیرا قبل از آن، ما فقط باید نقشه ها و قطب نما را می دادیم و به بهترین ها امیدوار بودیم.
 • رفع خرابی موارد لبه هنگام راه‌اندازی بازی‌ها، راه‌اندازی برنامه و خروج از برنامه.
  • برخی از گیاهان و زامبی‌های متخاصم در طول نبرد کمی از خود دور شدند و مبارزه را وارد چارچوب برنامه کردند، اما ما توانستیم ریشه‌ها را از هم جدا کنیم و مردگان را بدون هیچ تلفاتی از بین ببریم.
 • رفع اشکال و بهبودهای دیگر.
بخونید:  تراشه های دوگانه Raspberry Pi قدرت این کنسول بازی HDMI را تامین می کنندمنبع