EA App 12.17.0-5274 دانلود | TechSpot


برنامه EA سریع ترین و سبک ترین مشتری رایانه شخصی ما تا به امروز است. با طراحی ساده جدید، به راحتی بازی ها و محتوای مورد نظر خود را پیدا کرده و بازی های مورد علاقه جدید خود را کشف خواهید کرد. با دانلود خودکار بازی و به‌روزرسانی‌های پس‌زمینه، می‌توانید مطمئن شوید که بازی‌هایتان در زمانی که هستید آماده بازی هستند.

با اتصال حساب EA خود به پلتفرم ها و سرویس های دیگری مانند Steam، Xbox و PlayStation، لیست دوستان نهایی خود را بسازید. با شناسه منحصر به فرد سفارشی خود به راحتی قابل تشخیص خواهید بود. وقتی وصل شدید، بدانید دوستانتان چه زمانی و چه زمانی بازی می کنند تا بتوانید وارد شوید و با هم بازی کنید.

برای بازیکنان Origin ما سخت کار کرده ایم تا انتقال به برنامه EA را تا حد امکان ساده کنیم. ما به زودی از شما دعوت خواهیم کرد که این حرکت را انجام دهید و تا زمانی که دعوت خود را دریافت کنید، همه بازی ها و محتوای شما، از جمله بازی هایی که قبلاً نصب شده اند، آماده خواهند بود و در برنامه EA منتظر شما خواهند بود. ذخیره‌های محلی و ابری شما به جلو منتقل می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که می‌توانید از جایی که متوقف کرده‌اید ادامه دهید. دوستان شما نیز نقل و انتقالات را لیست می کنند، بنابراین دیگر نگران به خاطر سپردن شناسه های بازیکنان نخواهید بود.

برنامه EA اکنون برای رایانه های شخصی ویندوز پشتیبانی شده در دسترس است. پخش کننده های MacOS – Origin for Mac همچنان مکانی است که می توانید به بازی های خود دسترسی داشته باشید.

امکانات

برای سرعت طراحی شده است

پلتفرم سریع و بهینه شده، کشف، دانلود و بازی را آسان تر از همیشه می کند. بنابراین پرش به بازی شما زمان کمتر و کلیک کمتری می برد.

برای اتصال ساخته شده است

حساب EA خود را با سیستم عامل های بازی مورد علاقه خود پیوند دهید تا لیست دوستان را وارد کنید و با هم بازی کنید.

کشف در نوک انگشتان شما

ببینید دوستانتان چه چیزی بازی می کنند، جدیدترین نسخه های EA را پیدا کنید و با چند کلیک آنها را به مجموعه خود اضافه کنید.

بازی های جدید را کشف کنید و مورد علاقه های قدیمی را بازی کنید

کتابخانه بزرگ و در حال تکاملی از عناوین مختلف از عزیزان مستقل تا موفقیت‌های سه‌گانه را کاوش کنید.

چه خبر

 • به طور قابل توجهی سرعت بارگیری My Collection را بهبود بخشید، به ویژه برای کتابخانه های بزرگتر.
  • وقتی از سیستم اعشاری دیویی خارج شدیم، همه چیز با سرعت بیشتری شروع به حرکت کرد.
 • اکنون می‌توان ویدیوهای پس‌زمینه Game Hub را متوقف کرد.
  • از تنظیمات خود، می‌توانید هنگام بازدید از Game Hub، پخش یا توقف موقت ویدیوهای پس‌زمینه را انتخاب کنید. یا می‌توانید ویدیوهای پس‌زمینه را به صورت دستی متوقف کنید، هر آنچه که دوست دارید.
 • پیمایش اصلی را برای بهبود قابلیت شناسایی صفحات اصلی و مرور به روز کرد.
  • ناوبری اصلی نیاز به بازنگری داشت، زیرا قبل از آن، ما فقط باید نقشه ها و قطب نما را می دادیم و به بهترین ها امیدوار بودیم.
 • رفع خرابی موارد لبه هنگام راه‌اندازی بازی‌ها، راه‌اندازی برنامه و خروج از برنامه.
  • برخی از گیاهان و زامبی‌های متخاصم در طول نبرد کمی از خود دور شدند و مبارزه را وارد چارچوب برنامه کردند، اما ما توانستیم ریشه‌ها را از هم جدا کنیم و مردگان را بدون هیچ تلفاتی از بین ببریم.
 • رفع اشکال و بهبودهای دیگر.منبع