EA DLC های چند بازی Mass Effect و Dragon Age را رایگان می کند

جالب اینجاست که EA همچنان بسته های DLC این بازی ها را به صورت جداگانه می فروشد. این شرکت این باندل ها را در سال 2017 به دلیل شکایت کاربران در مورد امتیازهای BioWare که هرگز به فروش نرسیدند، معرفی کرد، به این معنی که خرید تمام DLC ها برای یک بازی اغلب گران تر از خود بازی بود. آنها همچنین فقط در بسته‌های حداقل 400 عددی عرضه شدند، در حالی که برخی از افزونه‌ها حتی 160 امتیاز دریافت کردند.

در نتیجه، تمامی افزونه های تک نفره این بازی ها اکنون به صورت رایگان در دسترس هستند. شما باید به کتابخانه بازی خود بروید، یکی از عناوین ذکر شده را انتخاب کنید، به قسمت “محتوای اضافی” بروید و هر DLC را جداگانه دریافت کنید (Mass Effect 2 به تنهایی بیش از ده ها مورد از آنها را دارد).

طبق ایمیلی که این شرکت اخیراً برای کاربران ارسال کرده است، EA امتیازات BioWare را از فروشگاه بازی Origin خود در تاریخ 11 اکتبر حذف خواهد کرد. قبل از سال 2017، این ارز تنها راه خرید DLC برای عناوین قدیمی Bioware از جمله Dragon Age: Origins، Dragon Age 2، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 بود.

TL;DR: همه محتوای قابل دانلود تک نفره برای Dragon Age: Origins، Dragon Age 2، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 اکنون رایگان است. خبر خوب در نتیجه از کار انداختن سیستم نامطلوب BioWare Points توسط EA، که قبلا تنها راه خرید این افزونه ها بود، به دست EA می رسد.

شایان ذکر است که بسته های چند نفره Mass Effect 3 رایگان نیستند. EA اشاره می کند که می توانید تا 11 اکتبر با استفاده از هر امتیاز BioWare باقی مانده ای که ممکن است داشته باشید، اینها را خریداری کنید. پس از آن تاریخ، آنها فقط با استفاده از اعتبارهایی که در بازی به دست آورده اید (بخوانید: خرد شده) قابل بازخرید خواهند بود.

در این ایمیل، EA همچنین تاکید می‌کند که شما همچنان به هر محتوایی که قبلاً با استفاده از BioWare Points خریداری کرده‌اید، دسترسی خواهید داشت، احتمالاً به اخبار اخیر اشاره می‌کند که گیمرها دسترسی به DLC‌های پولی برخی از بازی‌های یوبی سافت را از دست خواهند داد.منبع