EA Sports بازی بعدی فوتبال کالج را در سال 2024 منتشر می کند

قوانین NCAA مربوط به جبران خسارت بازیکنان از آن زمان به‌طور چشمگیری تغییر کرده است، زیرا اکنون ورزشکاران اجازه دارند برای استفاده از نام، تصویر و شباهت خود (NIL) غرامت دریافت کنند. این می تواند راه را برای EA Sports هموار کند تا بازیکنان واقعی را در بازی آینده خود بگنجاند، اما مشخص نیست که سیستم چگونه ساختار خواهد داشت یا آیا EA می تواند قراردادهایی را با فهرست کامل امضا کند.

اعتبار تصویر: Ole Miss Athletics، ESPNمنبع

چه اتفاقی افتاده؟ بازی بعدی فوتبال کالج EA Sports – و اولین بازی آن از سال 2013 – قرار است در تابستان 2024 برگزار شود. داریل هولت، معاون و مدیر ارشد اجرایی EA Sports، به ESPN گفت که بهترین تاریخ برای آنها برای ارائه یک بازی است که ملاقات خواهد کرد. یا فراتر از انتظارات بازیکنان هولت خاطرنشان کرد که تاریخ انتشار شایعات قبلی دقیق نبوده و بازی به تعویق نیفتاده است.

هولت گفت: «اگر به جایی که در سال 2021 صحبت می کردیم نگاه کنید، آن جاده مسدود شده بود. «فکر می‌کنم حتی درباره اینکه ما هم مثل بقیه مسافران این سفر بودیم، چیزی گفتم.

ما می دانیم که بازی شامل بازگشت دو حالت محبوب است: Dynasty و Road to Glory. در حالت سلسله، بازیکنان در طول چندین فصل یک کالج را مدیریت می‌کنند و حتی در فعالیت‌های خارج از زمین مانند استخدام و کار در پورتال انتقال شرکت می‌کنند. Road to glory به کاربران این امکان را می دهد که یک بازیکن بسازند و آنها را در کل فرآیند فوتبال کالج دنبال کنند.

بخونید:  کلاهبرداری پیچیده تبلیغات تلفن همراه با ۱۲ میلیارد درخواست در روز به اوج خود رسید

آخرین بازی فوتبال کالج از EA Sports NCAA Football 14 بود که دنارد رابینسون کوارتربک میشیگان را روی جلد داشت. EA بازی برنامه ریزی شده بعدی این سری را به دلیل اختلاف مجوز با NCAA که شامل غرامت بازیکن می شد، لغو کرد و از آن زمان دیگر بازی فوتبال کالج جدیدی را برگزار نکرده است.

“خب، جاده در حال حاضر باز است، اما هنوز در حال ساخت است.”

این مدیر اجرایی افزود: “ما در تلاش هستیم تا یک تجربه فوتبال بسیار فراگیر در کالج ایجاد کنیم.”

EA Sports اعلام کرد که در اوایل سال 2021 روی یک بازی جدید فوتبال کالج کار می کند. در آن زمان، EA اعلام کرد که حقوق بیش از 100 کالج را برای نمایش آرم ها، استادیوم ها و سنت های منحصر به فردی که طرفداران می شناسند و دوست دارند، به دست آورده است. نام‌ها، تصاویر و تشابهات ورزشکاران دانشجو بخشی از قرارداد اصلی نبودند، به این معنی که بازی بازیکنانی را که می‌بینید هر هفته به میدان می‌روند نمایش داده نمی‌شود.