Elden Ring بازی را که اکثر مردم انجام دادند رای دادند و امسال آن را ترک کردند

Elden Ring شماره یک بازی 2022 در چندین دسته دیگر نیز هست: بیشترین بازنگری، بیشترین نقدها و طولانی ترین بازی. همچنین دومین رتبه برتر است که تنها توسط The Last of Us Part 1 شکست خورده است، و دومین محبوب ترین، پس از God of War: Ragnarök است. علاوه بر این، علیرغم انتشار در ماه فوریه، Elden Ring همچنان سومین بازی پربازیگر در حال حاضر است.

به طور خلاصه: به نظر شما کامل ترین بازی سال 2022 چه بود؟ با توجه به دشواری افسانه ای آن، ممکن است تعجب آور باشد که بدانیم الدن رینگ این افتخار را دارد. با این حال، به طرز متناقضی، عنوان FromSoftware همان بازی بود که بازیکنان به احتمال زیاد قبل از رسیدن به پایان آن را ترک می کردند.

یکی از قابل پیش بینی ترین شماره یک ها در رده بدترین بازی سال 2022 است که نقد شده است: Diablo Immortal. عنوان موبایل و رایانه شخصی بلیزارد کمترین امتیاز را در تاریخ متاکریتیک دارد که بیشتر به دلیل مدل ریزتراکنش تهاجمی آن است. با توجه به اینکه تنها در ماه اول تقریباً 50 میلیون دلار درآمد داشته است، بعید به نظر می‌رسد که سازنده اهمیتی بدهد.

با این حال، Elden Ring نیز بازنشسته‌ترین بازی سال است، به این معنی که کاربران قبل از پایان آن را به طور موقت یا دائم متوقف کردند. و در حالی که فقط 267 کاربر سایت اعتراف کردند که بازی را بیش از حد پیدا کرده اند، اما این تعداد بازیکنان بازنشسته Tunic بیش از دو برابر رتبه دوم است.

بخونید:  اولین کنسول بازی دستی که با نمایشگر رنگی عرضه شد چه بود؟

اگر از پرداخت هزینه کامل برای بازی‌ای که ممکن است به دلیل سختی بالا از آن لذت نبرید، محتاط هستید، Elden Ring همچنان برای اولین بار به عنوان بخشی از فروش زمستانی Steam تخفیف داده می‌شود، جایی که تا 3 ژانویه در ساعت 9 با قیمت 42 دلار در دسترس است. am PT / 12 PM ET.

وقتی صحبت از عناوین منتشر شده در سال 2022 به میان می‌آید، Elden Ring در رده‌بندی کامل‌ترین بازی‌ها در رتبه اول قرار دارد و تقریباً 6000 کاربر گزارش داده‌اند که آن‌ها بازی‌های مشابه را شکست داده‌اند. Elden Ring برنده چندین جایزه بهترین بازی سال (از جمله جایزه ای که یک مهاجم صحنه را ربوده است) و میلیون ها نسخه فروخته است، اما هنوز هم دیدن یک RPG جهان باز دشوار که می تواند بیش از 100 ساعت طول بکشد، کمی تعجب آور است. نگه داشتن جایگاه برتر

این فاش از وب سایت howlongtobeat.com، یک وب سایت مبتنی بر جامعه و متخصص در طول بازی و سایر آمارها می باشد.

با تشکر، کوتاکومنبع