FBI یک PSA در مورد باتری های تقلبی منتشر کرد

اف‌بی‌آی یک کار بسیار ساده اما بسیار مهم در داخل ایالات متحده و گاه حتی در خارج از کشور دارد. این آژانس وظیفه دارد اطمینان حاصل کند که شهروندان در برابر تهدیدات یا کلاهبرداری بالقوه در امان هستند و همچنین در صورت نیاز اطلاعاتی را به دولت ارائه می دهد.

آخرین هشدار این است که به طور کامل از باتری هایی که:

  • به درستی بسته بندی نشده اند
  • برچسب های اشتباه چاپ یا غلط املایی دارند
  • برچسب هایی داشته باشید که جدا می شوند
  • شماره دسته رسمی سازنده ندارند

خرید باتری از فروشنده های غیرقابل اعتماد یا شخص ثالث می تواند خطرناک باشد، زیرا این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که شبیه باتری های قانونی به نظر می رسند اما اینطور نیستند. در ادامه جزئیات نحوه «جلوگیری از باتری‌های پس از فروش در صورت امکان، زیرا ممکن است خطرناک باشند» را توضیح می‌دهد، اما اگر فکر می‌کنید که محصول همچنان می‌تواند یک کالای قانونی باشد، بر تحقیق و خواندن نظرات تأکید می‌کند.

FBI یادآور می شود که “همیشه باتری ها را از منابع قانونی و قابل اعتماد خریداری کنید”، زیرا این باتری ها به طور کامل آزمایش شده اند و برای استفاده در هر محصول ایمن هستند. بسیاری از تولیدکنندگان، فروشندگان معتبر را برای دستگاه های خود فهرست می کنند. همچنین پیوندی در PSA وجود دارد که جزئیات آزمایشگاه‌های آزمایش اختصاص داده شده به این باتری‌ها را نشان می‌دهد.

مصرف کنندگان باید قبل از خرید قیمت ها را بین محصولات مقایسه کنند و ادعا کنند که باتری های با تخفیف زیاد احتمالا تقلبی هستند. همچنین از خریداران می خواهد که با شرکت های خاص و معتبر آشنا شوند. PSA به طور خاص از برندهای عمومی نام نمی برد، اما برخی از مارک های رایج تر مورد اعتماد عبارتند از Duracell، Energizer، و Rayovac.

بخونید:  Sidekick 108.38.1.30734 دانلود | TechSpot

اگر فکر می کنید باتری های تقلبی دریافت کرده اید یا خریداری کرده اید، FBI پیشنهاد می کند که این فعالیت را به سرویس پرداخت مورد استفاده برای تراکنش گزارش دهید.منبع

یک سیب زمینی داغ: با وضعیت فعلی اقتصاد، مردم در تلاش هستند تا راه هایی برای پس انداز پول بیابند. یکی از اقدامات کاهش هزینه، خرید باتری های ارزان تر است. FBI یک PSA را در مورد خطر باتری‌های ارزان‌تر منتشر کرد، هشداری در مورد فروش محصولات تقلبی یا حتی خطرناک.

آسیب احتمالی برای مصرف کنندگان برای FBI آشکار شد و این اداره به سرعت PSA را منتشر کرد که خطر را پوشش می داد. از آنجایی که محصولات بیشتری نیاز به استفاده از باتری دارند، مردم ممکن است به امید صرفه جویی در هزینه به دنبال یافتن باتری های ارزان تر باشند.

با این حال، FBI هشدار می دهد که مردم نباید به دنبال تخفیف های سنگین برای باتری ها باشند. این دفتر ادعا می‌کند که تولیدکنندگان جایگزین باتری‌های تقلبی می‌سازند که می‌تواند باعث گرم شدن بیش از حد، عملکرد ضعیف، آسیب دستگاه یا حتی خرابی کامل محصول شود. اف‌بی‌آی «بایدها و نبایدها» را هنگام خرید باتری پوشش داد، با این امید که شهروندان را از هر گونه آسیب ایمن نگه دارد.