FIFA 23 برای چهارمین بار متوالی تلاش می کند تا برنده جام جهانی را به درستی پیش بینی کند


آینده نگر: جام جهانی بزرگترین مسابقات فوتبال (یا فوتبال) است که هر چهار سال یک بار در کشورهای مختلف برگزار می شود. این رویداد میلیاردها بیننده را به سوی خود جذب می‌کند که برای کشورشان تلاش می‌کنند تا بتوانند جام قهرمانی را ببرند. در همین حال، دیگران ممکن است سعی کنند پیش بینی کنند که کدام تیم برنده خواهد شد، از جمله استفاده از بزرگترین بازی ویدیویی فوتبال موجود.

الکترونیک آرتز (EA) در 26 سال گذشته بازی هایی را با نام تجاری فیفا تولید کرده است که به بازیکنان این امکان را می دهد تا تیم های مورد علاقه خود را در مقابل یکدیگر قرار دهند یا حتی مسابقات خود را شبیه به جام جهانی شبیه سازی کنند. هر چهار (یا در این مورد خاص، پنج) سال یکبار، EA یک به‌روزرسانی برای آخرین بازی فیفا منتشر می‌کند و یک براکت جام جهانی را با زمان دقیق اضافه می‌کند.

از سال 2006، EA شبیه سازی درون بازی جام جهانی آینده را انجام داده است و تلاش می کند تا نتیجه کل مسابقات را پیش بینی کند. آنها در حال حاضر رکورد پیش بینی 3-1 دارند و به درستی اسپانیا، آلمان و فرانسه را برای سه قهرمانی اخیر حدس می زنند. EA همچنین جمهوری چک را برای پیروزی در سال 2006 انتخاب کرد. اما این تیم از مرحله گروهی صعود نکرد.

EA پیش‌بینی می‌کند که آرژانتین قهرمان جام جهانی 2022 شود و با پیروزی در یک بازی یک امتیازی مقابل برزیل در فینال، این جام را از آن خود کند. متأسفانه EA امتیاز را مشخص نمی کند، اگرچه تأکید می شود که گل پیروزی بازی توسط کسی جز لیونل مسی به ثمر نرسیده است. تیم ملی فرانسه در رده سوم قرار گرفت، هرچند نامی از حریف “پلی آف مقام سوم” آنها ذکر نشد.

شبیه سازی همچنین انتظار دارد که مسی هم جایزه کفش طلا (بازیکن با بیشترین گل) و هم جایزه توپ طلا (بهترین بازیکن در کل) را از آن خود کند.

روی پاتریسیو (پرتغال)، آلیسون (برزیل)، دومینیک لیواکوویچ (کرواسی) و امیلیانو مارتینز (آرژانتین) برای جایزه دستکش طلایی (بهترین دروازه بان) چهار طرفه بود. تای بریک به بازیکنی می رسد که تیمش بیشتر از همه پیش رفته است. بنابراین، مارتینز به دلیل قهرمانی آرژانتین در جام جهانی، این جایزه را دریافت کرد.

هواداران تیم ملی ایالات متحده نیز دلیلی برای جشن گرفتن دارند، زیرا پیش بینی EA انتظار دارد ایالات متحده تا یک چهارم نهایی صعود کند. تیم ملی ایالات متحده از سال 2002 تا این حد به جام جهانی صعود نکرده است و پس از عملکرد ویرانگر مقدماتی 2018، هواداران ایالات متحده مایل به پذیرش هر ذره موفقیت خواهند بود.

در مجموع، اگر می‌خواهید مسابقات جام جهانی 2022 خودتان را شبیه‌سازی کنید، این حالت در به‌روزرسانی اخیر در 9 نوامبر اضافه شده است. اگر یک بازیکن سرسخت FIFA Ultimate Team (FUT) هستید، جام جهانی را از طریق EA پیش‌بینی می‌کنید. پیش‌بینی‌کننده در واقع می‌تواند تعدادی کارت جدید را برای حالت FUT نیز به شما بدهد.

مسابقات مرحله گروهی جام جهانی از 20 نوامبر آغاز می شود و مسابقات قهرمانی تا 18 دسامبر ادامه دارد.منبع