Flying High: Tears of the Kingdom در سه روز اول بیش از 10 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت

تا مارس 2023، نینتندو بیش از 130 میلیون بازی سری Zelda را فروخته است.

به طور خلاصه: نینتندو نمی توانست شروع بهتری برای آخرین عنوان Zelda خود داشته باشد. این غول بازی سازی ژاپنی بیش از 10 میلیون نسخه از Tears of the Kingdom را در سه روز اول عرضه به بازار فروخت و به سریع ترین فروش زلدا در تاریخ تبدیل شد.

سه روز اول فروش برای Zelda: Tears of the Kingdom کافی بود تا به لیست 20 بازی پرفروش سوییچ راه پیدا کند و برای شکستن 10 بازی برتر باید فقط پنج میلیون نسخه دیگر بفروشد.

نسخه قبلی آن، Breath of the Wild، از زمان عرضه در اوایل سال 2017 به عنوان یک عنوان راه اندازی سوییچ، تنها 30 میلیون نسخه فروخته است. تنها سه بازی سوییچ فروش بیشتری نسبت به Breath of the Wild داشته اند: Super Smash Bros. Ultimate (31.09 میلیون)، Animal Crossing: New Horizons (42.21 میلیون) و Mario Kart 8 Deluxe (53.79 میلیون).

Tears of the Kingdom در نسخه های دیجیتال و فیزیکی با قیمت پایه 69.99 دلار در دسترس است. نینتندو همچنین دارای یک نسخه محدود OLED Switch است که پس از بازی با قیمت 359.99 دلار ساخته شده است. کسانی که به دنبال تجهیزات بیشتر با مضمون زلدا هستند، ممکن است بخواهند نگاهی به کنترلر Tears of the Kingdom Edition Switch Pro و Switch Carrying Case داشته باشند.

نینتندو گفت که بیش از چهار میلیون نسخه در قاره آمریکا فروخته شد و Tears of the Kingdom را به سریع‌ترین بازی سوییچ و پرفروش‌ترین بازی نینتندو برای هر سیستمی در منطقه تبدیل کرد.

بخونید:  بینگ چت مایکروسافت با پشتیبانی از GPT اگر بخواهید ثابت کنید آسیب پذیر است شما را دروغگو می خواند.

Zelda یکی از بهترین فرنچایزهای اصلی نینتندو است. اولین بازی توسط طراحان ژاپنی Shigeru Miyamoto و Takashi Tezuka ساخته شد و در 21 فوریه 1986 به عنوان The Hyrule Fantasy: Legend of Zelda وارد ژاپن شد. در سال 1987 با عنوان The Legend of Zelda وارد آمریکای شمالی شد.

آیا تا به حال فرصتی برای بازی جدید Zelda داشته اید؟ اگر چنین است، آیا انتظارات شما و بررسی های درخشانی را که تاکنون دریافت کرده است برآورده می کند؟منبع

مطالب مرتبط: اورکلاک سوئیچ می تواند عملکرد در Zelda: Tears of the Kingdom را افزایش دهد