Formify می خواهد موس بازی بعدی شما را با استفاده از عکس دست شما چاپ سه بعدی کند

همه موش‌های Formify با سنسور اپتیکال PixArt 3395 (650 IPS، 26000 DPI، شتاب 50 گرم) عرضه می‌شوند و دارای سطحی با چسبندگی بالا، سوئیچ‌های شفاف Kailh 8.0، دکمه‌های شست قابل برنامه‌ریزی، و شارژ مجدد USB-C هستند. Formify گفت شما همچنین می توانید بین پنج گزینه بافت جانبی یکی را انتخاب کنید.

Formify هنوز راه هایی برای رسیدن به هدف بودجه کمتر از 30000 دلار در پیش دارد. از زمان نگارش این مقاله با 58 روز باقی مانده، این کمپین حدود 3500 دلار از حامیان کسب کرده است. تعهد 189 کانادایی (حدود 138 دلار) موقعیت شما را به عنوان یک حامی بسیار زودرس پرنده تضمین می کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، انتظار می رود واحدهای پشتیبان در دسامبر 2023 تحویل داده شوند.منبع

به طور متوسط، می توانید انتظار داشته باشید موس طراحی شده سفارشی شما حدود 55 گرم وزن داشته باشد.

به طور خلاصه: Formify کمپین Kickstarter را برای یک ماوس گیمینگ بی نظیر راه اندازی کرده است. این فرآیند با گرفتن عکسی از دست شما و ارسال آن شروع می شود. الگوریتم پیشرفته یادگیری ماشینی تیم، اندازه، شکل و خطوط دست شما را از جمله جزئیاتی مانند طول و عرض انگشت تجزیه و تحلیل می کند تا طرحی متناسب با فرم را برای شما ایجاد کند. .

شاید این فقط من باشم، اما در مورد ارسال عکس دستم برای تجزیه و تحلیل توسط یک الگوریتم یادگیری ماشین، چیزی کمی ناراحت کننده است. شاید من فقط از نظر امنیت بیومتریک پارانوئید هستم؟

مطالب مرتبط: برترین ماوس های بازی TechSpot

بخونید:  تلاش شرکت خصوصی برای فرود روی ماه با شکست در آخرین لحظه پایان یافت

با این حال، جزئیات دیگر در حال حاضر نامشخص است. به عنوان مثال، خبری از عمر باتری نیست. در حالی که Formify در وب سایت خود بخشی دارد که به سبک های مختلف گرفتن ماوس اختصاص داده شده است، مشخص نیست که آیا خریداران می توانند در مرحله طراحی سبک دستگیره مورد نظر خود را انتخاب کنند یا خیر. مسلماً این بزرگترین ناشناخته است و حتی ممکن است ارزش آن را داشته باشد که پیش از موعد برای شفاف سازی با Formify تماس بگیرید.

از آنجا، ماوس به مرحله تولید حرکت می کند که در آن از چاپ سه بعدی چند جت فیوژن (MJF) درجه صنعتی برای ایجاد نشانگر شما استفاده می شود. Formify وعده می دهد که محصول نهایی به موقع ارسال می شود، بنابراین می توانید با “دقت و راحتی بهینه” به بازی بپردازید.