Forza Motorsport 8 می تواند آخرین ورودی در سری طولانی مدت باشد

یادداشت ویراستار: اگرچه Turn 10 تصمیم گرفته است که بازی بعدی Forza Motorsport را شماره گذاری نکند، اما برای جلوگیری از اشتباه گرفتن آن با عنوان اول سری با همین نام، آن را در عنوان Forza Motorsport 8 نامیده ایم. ما همچنین آن را Forza Motorsport (2023) نام گذاری کرده ایم و هنگام اشاره به بازی جدیدتر از این اصطلاحات به جای هم استفاده می کنیم.

Forza Motorsport برای ناآگاهان یک سیم کارت مسابقه ای است که بسیار شبیه Gran Turismo است. طرفداران در مورد اینکه آیا یکی از دیگری شبیه‌تر است یا خیر بحث خواهند کرد، اما در نهایت، Motorsport یک سیم‌کارت مسابقه‌ای است که بازیکنان در آن در مسیرهای انتخابی به رقابت می‌پردازند، و Forza Horizon یک مسابقه آرکید با فرمت جهان باز است.

متأسفانه، طی یک مصاحبه پس از نمایش، مدیر کل Forza، Dan Greenawalt فاش کرد که این ممکن است آخرین بازی در سری Forza Motorsport باشد، که با خط Forza Horizon اشتباه گرفته نشود.

اگر می خواهید بیشتر بدانید، ماهنامه Forza این ماه (در بالا) را بررسی کنید. Forza Motorsport (2023) در 10 اکتبر برای Xbox Series X|S، PC و Game Pass عرضه می‌شود.منبع

Forza Motorsport 8 حتی نام عنوان آینده نیست. Turn 10 تصمیم گرفت این شماره را خاموش بگذارد، و باعث شد عنوان خود را با اولین بازی این مجموعه که در سال 2005 بر روی کنسول اصلی Xbox عرضه شد، به اشتراک بگذارد. بنابراین مانند God of War (2005) و God of War (2018)، می‌توان آن را به اشتراک گذاشت. هنگام صحبت در مورد Forza Motorsport (2005) و (2023) سردرگم شوید.

بخونید:  نینتندو 10 دقیقه از گیم پلی بازی Zelda: Tears of the Kingdom را به اشتراک می گذارد

مدل سرویس به Turn 10 اجازه می دهد تا به طور مداوم ویژگی ها، مسیرها، اتومبیل ها و رویدادهای جدیدی را بدون انتشار مکرر بازی جدید هر دو سال یکبار تولید کند. این راه‌اندازی به Fortnite اجازه می‌دهد تا شش سال اجرا شود و فصل‌ها بین 10 تا 12 هفته از هم فاصله دارند. بلیزارد همچنین وعده کاهش محتوای سه ماهه برای Diablo 4 را داده است و در حال حاضر دو نسخه اول را در دست توسعه دارد.

گرینوالت گفت: اساساً ما اصلاً دنباله‌ای مجزا را برنامه‌ریزی نمی‌کنیم.

در طی نمایشگاه ایکس‌باکس یکشنبه، استودیو Turn 10 تریلر نسخه بعدی Forza Motorsport را منتشر کرد که در ماه ژانویه منتشر شد. این سری تقریباً 20 سال از عمر آن می گذرد و استودیو با وفاداری هر دو سال یک بار نسخه جدیدی را منتشر می کند تا اینکه Forza Motorsport 7 در سال 2017 عرضه می شود. بنابراین طرفداران باید خوشحال باشند که انتظار شش ساله Forza Motorsport 8 تقریباً به پایان رسیده است.

تا زمانی که Turn 10 به یک طرح درآمدزایی که فقط هزینه لوازم آرایشی را دریافت می‌کند، پایبند است، طرفداران نباید زیاد از بازی چشم پوشی کنند. ایجاد به‌روزرسانی‌های قابل توجهی که عملکرد را برای همه بهبود می‌بخشد، باید بازی را در حالت یکنواخت نگه دارد، اما بازیکنان احتمالاً در صورتی که بازی بیش از حد سخت‌گیرانه یا پولی برای برد باشد، شورش می‌کنند.

در حالی که Greenawalt به جزئیات در مورد اینکه چرا این ممکن است آخرین بازی سری سیم کارت باشد، اشاره نکرد، تغییر به یک مدل خدماتی احتمالاً دلیل آن است. Forza (2023) به شدت بر روی عنصر چند نفره آنلاین و ارائه محتوای فصلی تمرکز خواهد کرد – قالبی که با بازی‌های دیگری مانند Fortnite، Dota 2 و دو بازی جدید Diablo محبوب شده است.

بخونید:  نمونه مهندسی ادعایی CPU Genoa-X AMD با بیش از یک گیگابایت حافظه کش به صورت آنلاین مشاهده شد.