GOG در فروش بهاره خود 4500 بازی را تخفیف می دهد. در اینجا برخی از بهترین معاملات وجود دارد


به طور خلاصه: فروش منظم Steam معمولاً پوشش زیادی دارد، اما به راحتی می توان فراموش کرد که سایر پلتفرم های بازی نیز رویدادهای تخفیف بزرگی دارند. اگر همین الان به GOG بروید، 4500 عنوان عظیم را در فروش بهاری آن پیدا خواهید کرد و ما برخی از بهترین ها را برجسته کرده ایم.

فروش بهاره GOG کمی بیش از یک هفته پیش آغاز شد و تا 3 آوریل ادامه دارد، بنابراین هنوز زمان برای گرفتن چند معامله وجود دارد.

طرفداران CRPG باید نگاهی به Pathfinder: Wrath of the Righteous – Mythic Edition عظیم بیندازند که شامل بازی، Season Pass و مجموعه‌ای از موارد اضافی است. معمولاً 99 دلار، در فروش به 29 دلار کاهش می یابد. طرفداران این ژانر همچنین باید از بازی درخشان Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition با قیمت 18 دلار، Wasteland 3: Colorado Collection (14.49 دلار) و Baldur’s Gate 2: Enhanced Edition (5 دلار) دیدن کنند.

به طور منظم به دو مورد از بهترین بازی‌های رایانه‌های شخصی تاریخ، Disco Elysium – The Final Cut 9.99 دلار و The Witcher 3: Wild Hunt – Complete Edition 15 دلار قیمت دارد. Cyberpunk 2077 جدیدتر CD Projekt Red که از زمان عرضه بسیار بهبود یافته است، به 30 دلار کاهش یافته است.

با نگاهی به آثار کلاسیک، Vampire: The Masquerade – Bloodlines – یکی از بازی‌های مورد علاقه تمام دوران این نویسنده – فقط 10 دلار است. System Shock 2 2.49 دلار است و نسخه اصلی Dues Ex GOTY فقط کمتر از یک دلار است، همان قیمت Legacy of Kain: Soul Reaver 2.

بخونید:  جدا شدن از تولید چین سخت است، اما به کندی در حال انجام است

دوستداران ماجراجویی نقطه و کلیک قدیمی از دیدن The Curse of Monkey Island (2.44 دلار)، جزیره Monkey 2 (3.49 دلار)، ایندیانا جونز و سرنوشت آتلانتیس ($2.09) و Space Quest 4+5+6 خوشحال خواهند شد. (3.29 دلار) در فروش. برداشت‌های مدرن‌تر از این ژانر، از جمله Thimbleweed Park (5 دلار) و Beyond a Steel Sky (11.89 دلار) نیز در دسترس هستند.

برخی دیگر از انتخاب‌های برتر عبارتند از: Frostpunk: Game of the Year Edition با قیمت 14 دلار، Citizen Sleeper با قیمت 14 دلار، Norco با قیمت 8 دلار، XCOM 2 با قیمت 3 دلار، Torchlight 2 با قیمت 7 دلار، Alien Isolation Collection با قیمت 10 دلار، Hollow Knight با قیمت 7.49 دلار و Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition به قیمت 20 دلار.

اینها تنها برخی از بهترین معاملات موجود در GOG در حال حاضر هستند. مطمئن شوید که بقیه را قبل از پایان فروش هفته آینده بررسی کنید.منبع