Google Japan صفحه کلید Gboard چند منظوره با طول پنج فوت را به نمایش می گذارد

البته صفحه کلید نسخه GBoard Stick بیشتر یک پروژه شوخی است تا یک محصول واقعی که این شرکت در حال راه اندازی است – گوگل ژاپن تمام مشخصات فنی را به یک صفحه Github اضافه کرده است تا هرکسی که به چاپگر سه بعدی دسترسی دارد بتواند خودش بسازد.

صفحه کلید از طرح QWERTY در یک خط مستقیم استفاده می کند، بنابراین به جای استفاده از چندین سال حافظه ماهیچه ای برای زدن کلید راست، کاربران می توانند به سادگی به یاد بیاورند که هر کلید چند حرف از سمت چپ قرار داده شده است (G شانزدهمین است) یا شاید فاصله فیزیکی. – S 23 سانتی متر است – ساده است! و بیش از یک نفر می توانند به طور همزمان از آن استفاده کنند، که افتضاح به نظر می رسد.

تمام اطلاعاتی را که برای ساختن کیبورد چوب مانند چند منظوره خود نیاز دارید، در اینجا بررسی کنید.منبع

WTF؟! آیا متوجه شده اید که صفحه کلید شما خیلی معمولی است؟ آیا به دنبال کاهش تعداد کلمات در دقیقه خود به یک رقم هستید؟ گوگل ژاپن با نوار Gboard پاسخ می دهد، صفحه کلیدی که همه کلیدها را در یک خط بسیار طولانی قرار می دهد.

به عنوان یک پروژه DIY، سازندگان می توانند صفحه کلید را هر طور که می خواهند سفارشی کنند، بنابراین ممکن است استفاده بهتری از آن نسبت به تایپ کردن پیدا کنید. گوگل ژاپن می تواند در آینده یک نسخه بازی با پوشش RGB ایجاد کند. علاوه بر این، ویژگی های فیزیکی به این معنی است که به عنوان یک خط کش برای ثبت قد خانواده در حال رشد، یک قطب متعادل کننده برای طناب بازان، یا ابزاری برای دستیابی به وسایلی که در زیر مبلمان گیر کرده اند، استفاده می شود. حتی می توانید یک توری را به انتها وصل کنید و این وسیله جانبی را به یک حشره گیر تبدیل کنید.

بخونید:  Team Fortress 2 برای یک آپدیت بزرگ تابستانی آماده است

ویدیوی مرتبط توضیح می‌دهد که پس از سال‌ها تمرکز بر روی بخش «کلید» صفحه‌کلید، Google Japan می‌خواست به آنچه «کنار کلید» است، که در ژاپنی به کارکنان یا نوار ترجمه می‌شود، نگاه کند. طراحان چوبی به طول 65 اینچ ابداع کردند که شبیه یک سلاح است.

در حالی که از نظر طنز طولانی است، طراحان خاطرنشان می‌کنند که به دلیل عرض کمی بیشتر از یک کلید، صفحه‌کلید برای میزهای به هم ریخته با فضای کمی در پایین ایده‌آل است. تمیز کردن آن نیز آسان است و ظاهراً گربه ها کمتر روی آن پا می گذارند.