Google Nest Wifi Pro نظرات، مزایا و معایب


توسط The Verge on

70

اگر یک خانه هوشمند دارید یا می‌خواهید راه‌اندازی کنید، Nest Wifi Pro یکی از اولین دستگاه‌های سه‌در یک – Matter controller، روتر Wi-Fi، Thread border roter – در بازار است. احتمالاً تعداد بیشتری وجود خواهد داشت و خط Eero در سال آینده به Matter ارتقا می یابد. در آینده، این احتمال وجود دارد که Thread and Matter در هر نقطه دسترسی Wi-Fi تعبیه شود. اما اگر به دنبال محافظت از خانه هوشمند خود در آینده هستید، دسترسی به سرعت چند گیگ را پیش بینی نمی کنید و می خواهید از زیبایی ظاهری مرده عنکبوت اجتناب کنید، امروز Nest Wifi Pro مناسب خواهد بود.

توسط TechAdvisor در

50

Google Nest Wifi Pro بسته ای شیک و با قیمت مناسب است، اما برخی مشکلات جدی وجود دارد. سرعت ضعیف ترکیبی از کمبود نسبی دستگاه‌های سرویس گیرنده Wi-Fi 6E در حال حاضر به این معنی است که ممکن است بخواهید تا زمانی که به‌روزرسانی‌های میان‌افزار عملکرد را بهبود بخشد دست نگه دارید – یا یک سیستم کاملاً متفاوت بخرید.

توسط AndroidCentral در

70

Nest Wifi Pro راه حل Wi-Fi Google را با اتصال سه بانده سریع AXE5400 با باند 6 گیگاهرتز برای دستگاه ها و بک هاول به روز می کند. عملکرد عموماً در مقایسه با کیت‌های مش مشابه قوی بود، اما فقدان تنظیمات پیشرفته و الزام Google برای استفاده از Nest Cloud Services برای مشاهده اینکه کدام دستگاه‌ها از Wi-Fi شما استفاده می‌کنند. دستگاه‌های Wi-Fi 6E نیز به ندرت به Wi-Fi 6E متصل می‌شوند یا از اتصالات 160 مگاهرتز با Nest Wifi Pro استفاده می‌کنند.

توسط DongKnows در

60

در اواخر بازی Wi-Fi 6E، Google Nest Wifi Pro جدید چیزی برای اضافه کردن ندارد و چیزهای زیادی برای دلخواه باقی می گذارد. مفهوم “حرفه ای” خنده دار است، اگر مضحک نباشد.

توسط ExpertReviews در

40

Nest Wifi Pro امتیاز زیادی برای تطبیق پذیری یا کاربر پسند بودن کسب نمی کند: حتی اگر مجموعه ویژگی ها بسیار کم است، برنامه می تواند همه چیز را گیج کننده کند. روی کاغذ، یک مش Wi-Fi 6E سه گره با قیمت 399 دلار بسیار عالی به نظر می رسد، اما بهتر است پول خود را تقریباً در هر جای دیگری خرج کنید.

توسط cnet در

77

Nest Wifi Pro سرعت وای‌فای یا ویژگی‌های واقعاً منحصربه‌فرد را ارائه نمی‌کند – اما یک سیستم Wi-Fi مش ثابت و قابل اعتماد است که مزایای باند 6 گیگاهرتز را به شبکه خانگی شما می‌آورد. این مزایا در حال حاضر در بسیاری از خانه‌ها چندان معنی‌دار نیستند، بنابراین Wi-Fi 6E یک ویژگی ضروری نیست – اما با توجه به اینکه تعداد دستگاه‌های Wi-Fi 6E به طور پیوسته در حال افزایش است. سال آینده، هنوز هم یک ویژگی خوب است.

توسط BGR در

80

Google Nest WiFi Pro ممکن است زیباترین روتر موجود نباشد، اما با WiFi 6E و طیف وسیعی از ویژگی‌های هوشمند، گزینه‌ای به‌طور جدی قانع‌کننده است.

توسط Stacey در IoT در


اگر یک سیستم شبکه WiFi 5 قدیمی در خانه خود دارید، پس من قویاً این سیستم شبکه مش را در نظر خواهم گرفت. شما باید با هزینه نسبتاً ارزان در مقایسه با مدل های رقیب، توان عملیاتی سریع تری را در شبکه خود مشاهده کنید. بله، ممکن است ویژگی‌های اضافی یا اتصالات سریع‌تر را با گزینه‌های جایگزین دریافت کنید، اما هزینه بیشتری خواهید پرداخت.

توسط NAS مقایسه در


در نهایت، روتر Google WiFi Pro 6E قطعاً محصول خوبی است، اما مناطقی را که برای محافظت در آینده نسبت به پیشینیان خود افزایش داده است، به روش‌های گهگاهی گیج‌کننده انتخاب می‌کند. شما نمی‌توانید سخت‌افزار، ارزش بسته مش را در اینجا و از نظر نرم‌افزاری اشتباه کنید (تا زمانی که مشکلی نداشته باشید که تا حدی در اکوسیستم Google قفل شوید). این روتر بسیار خوبی است، اما افرادی که از فناوری/شبکه ​​باهوش تر هستند، ممکن است بخواهند کمی بیشتر از آن استفاده کنند.

توسط TechCrunch در


دستگاه‌های Nest Google عناصر خوب دیگری مانند شبکه‌های اختصاصی برای مهمانان، کنترل‌های والدین و به‌روزرسانی‌های امنیتی هوایی را به میز می‌آورند. برای راهی سریع و آسان برای راه‌اندازی و راه‌اندازی شبکه Wi-Fi خانگی با سرعت بالا (از جمله دسترسی به باند 6 گیگاهرتز)، همراه با برخی ویژگی‌های مناسب خانواده، این بسته سختی است. Pro 200 دلار برای یک دستگاه، 300 دلار برای دو نفر و 400 دلار برای سه دستگاه است.

توسط 9to5Google در


یک مورد قوی برای Nest Wifi Pro به‌عنوان سرمایه‌گذاری عاقلانه در آینده برای هر کسی که از دفتر خانه‌اش کار می‌کند، ایجاد می‌کند، و اتصال برتر را با قیمتی مناسب به ارمغان می‌آورد. با این حال، سابقه کنونی گوگل برای طول عمر سخت‌افزار Nest Wifi، توصیه‌های ساده را در این زمان کمی سخت‌تر می‌کند.منبع