Halo Infinite برای دریافت ردیابی اشعه با فصل 3 در ماه مارس

چیزی که باید منتظرش بود: از آنجایی که 343 Industries به‌روزرسانی‌های Halo Infinite را برای زمستان امسال و بهار آینده آماده می‌کند، یکی از برجسته‌ترین اعلامیه‌های بازی از سوی AMD منتشر شده است. با این حال، تایید ردیابی پرتو برای Halo Infinite ممکن است سوالات بیشتری را نسبت به پاسخ به جای بگذارد.

این ارائه شامل رونمایی هایی برای Radeon RX 7900 XTX و 7900 XT بود که در تاریخ 13 دسامبر به ترتیب با قیمت 999 و 899 دلار عرضه می شود. آنها دارای طراحی چیپلت جدید AMD، شتاب دهنده های اختصاصی هوش مصنوعی و پشتیبانی از DisplayPort 2.1 هستند. این شرکت همچنین از فناوری‌های جدید افزایش عملکرد مانند FSR 3 و HYPR-RX در سال آینده خبر داد.

بسیاری از بازی‌های دیگر از انسداد محیطی با ردیابی پرتو، بازتاب‌ها و روشنایی جهانی برای نورپردازی دقیق‌تر استفاده می‌کنند، اما این ویژگی‌ها بر عملکرد بسیار سنگین هستند. شوترهای رقابتی نرخ فریم بالا را در اولویت قرار می دهند و سایه ها ممکن است جزء RT از نظر محاسباتی کم هزینه تر باشند، به خصوص برای نسخه Xbox Halo Infinite. تیم رد نگفت که آیا ردیابی پرتو به حالت‌های دیگر بازی مانند کمپین می‌آید یا خیر.

Ray Tracing جدیدترین جزئیاتی است که در به‌روزرسانی‌های آینده Halo Infinite اعلام شده است. حالت‌ها، نقشه‌ها و سایر ویژگی‌های جدید در راهند، هرچند برای طرفداران ناامید کننده نیست.

علاوه بر ردیابی پرتو، راه‌اندازی رسمی فصل 3 در ماه مارس، یک مرورگر بازی سفارشی، دو نقشه جدید، دو حالت اضافی، تجهیزات جدید، به‌روزرسانی‌های forge، یک رویداد داستانی جدید، یک پاس نبرد 100 لایه و کیفیت زندگی بیشتر را معرفی می‌کند. پیشرفت هامنبع

در طی رونمایی از پردازنده گرافیکی Radeon 7000، AMD اعلام کرد که ردیابی پرتو با آپدیت فصل 3 خود در مارس 2023 به Halo Infinite خواهد آمد. مایکروسافت برای اولین بار همکاری خود را با AMD در اکتبر 2021 تایید کرد. پس از پچ، Halo Infinite شامل سایه های ردیابی پرتو در حالت های چند نفره Arena و Big Team Battle آن. به نظر می‌رسد هدف این بازی یک لمس سبک در مورد ردیابی پرتو است، که برای چند نفره منطقی است.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

شاید مهم ترین مورد اضافه شده Halo Infinite در هفته آینده، همکاری چهار نفره کمپین باشد. بازیکنان کمپین همچنین توانایی پخش مجدد ماموریت های فردی را به دست خواهند آورد. متأسفانه، 343 برنامه همکاری با صفحه نمایش تقسیم شده را لغو کردند.

وقتی 343 فصل 3 را از سپتامبر تا مارس به تعویق انداخت، سعی کرد با اعلام یک به‌روزرسانی زمستانی جزئی که هفته آینده می‌رسد، ضربه را کاهش دهد. در 8 نوامبر، Halo Infinite دو نقشه جدید، یک حالت بازی مبتنی بر پرچم جدید، یک گذرنامه رایگان 30 لایه، همخوانی محلی، بهبود کیفیت زندگی، و نسخه بتا ویرایشگر نقشه Forge دریافت می‌کند.