Homeworld 3 دوباره به تعویق افتاد و اکنون سال آینده عرضه خواهد شد


چرا مهم است: خبر بد برای کسانی که منتظر اولین عنوان Homeworld در بیش از دو دهه هستند: بازی مورد انتظار Homeworld 3 تا فوریه 2024 به تعویق افتاده است. این آخرین تاخیری است که بازی متحمل شده است، اما امیدواریم آخرین تاخیری باشد.

Homeworld 3، یکی از موردانتظارترین بازی‌های رایانه‌های شخصی آینده ما، قرار بود در نیمه اول سال 2023 وارد بازار شود. اکنون، توسعه‌دهنده Blackbird Interactive اعلام کرده است که اپرای فضایی RTS به فوریه سال آینده به تعویق افتاده است.

بلک برد گفت که قصد دارد یک بازی Homeworld ارائه کند که مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط پیشینیان محبوب خود باشد. اضافه کرد که برای تحقق این چشم انداز، زمان بیشتری برای اصلاح و صیقل دادن بازی مورد نیاز است.

توسعه دهنده نوشت: “ما عمیقا از علاقه و تعهد شما به این بازی قدردانی می کنیم و سخت کار می کنیم تا در اسرع وقت Homeworld 3 را به دست شما برسانیم.”

Publisher Gearbox در یک پرسش و پاسخ در صفحه اعلامی خود می نویسد که نمی خواهد بازی را به قیمت کیفیت آن عجله کند. همچنین این سوال وجود دارد که آیا این تاخیر می تواند به انتقال Blackbird به یک هفته کاری چهار روزه نسبت داده شود. گیربکس می‌گوید که اینطور نیست و تیم می‌تواند به لطف زمان شخصی اضافی، اگر نگوییم بیشتر، با این تنظیمات کاری به همان اندازه دست پیدا کند.

بخونید:  Wine 8.0 Download | TechSpot

Gearbox اولین بار در آگوست 2019 از Homeworld 3 رونمایی کرد. تا سپتامبر، Kickstarter آن 1.5 میلیون دلار جمع آوری کرده بود. یک پنجره راه اندازی سه ماهه چهارم 2022 در پایان سال 2021 اعلام شد، اما این پنجره به نیمه اول سال 2023 تغییر کرد. تنها چند روز تا پایان این دوره باقی مانده بود، بنابراین تأخیر دیگری تأیید شد.

Blackbird توسط اولین کارگردان هنری Homeworld، راب کانینگهام تأسیس شد. همچنین مسئولیت مجموعه Homeworld Remastered را بر عهده داشت، بنابراین طرفداران باید منتظر چیزهای زیادی باشند که اولین بازی‌ها را فوق‌العاده کرده است: کنترل و مبارزه با کشتی‌های متعدد در فضای سه‌بعدی در حالی که موسیقی‌های خارق‌العاده را زمزمه می‌کنند. ورودی سوم همچنین دارای یک حالت تعاونی سرکش است.

ما شاهد چندین بازی بزرگ بودیم که امسال به تعویق افتادند، از جمله Starfield، Skull & Bones، و Suicide Squad: Kill the Justice League.

منبع