Hulu فقط 2 دلار در ماه برای یک سال با این معامله جمعه سیاه است


به طور خلاصه: Hulu قرارداد سالانه جمعه سیاه خود را برای یک at-bat دیگر بازگرداند. از هم اکنون تا پایان 28 نوامبر، علاقه مندان می توانند اشتراک Hulu (همراه با تبلیغات) را با قیمت 1.99 دلار در ماه به مدت 12 ماه قفل کنند، که برای یک سال تمام فقط 23.88 دلار است. این صرفه جویی سالانه 72 دلار نسبت به نرخ استاندارد ماهانه 7.99 دلار است. این پیشنهاد برای مشترکین جدید و بازگشتی که در یک ماه گذشته مشترک Hulu نبوده اند باز است.

دوستداران بسته نرم افزاری می توانند Disney+ (بدون تبلیغات) را با 2.99 دلار اضافی در ماه یا 35.88 دلار برای یک سال به بسته اضافه کنند. دیزنی پلاس معمولاً 7.99 دلار در ماه فروخته می شود. پس از انقضای تبلیغات، طرح ها به طور خودکار با نرخ معمول خود تمدید می شوند.

با توجه به اینکه دیزنی به زودی قیمت خدمات خود را افزایش خواهد داد، این معاملات به زودی ارزش بیشتری را نشان خواهند داد. از 8 دسامبر، Disney+ (بدون تبلیغات) تا 10.99 دلار در ماه افزایش می یابد تا راه را برای یک ردیف جدید با پشتیبانی از تبلیغات که جایگاه 7.99 دلاری را پر می کند، باز کند. Hulu با تبلیغات اخیراً از 6.99 دلار به 7.99 دلار در ماه افزایش یافته است و ESPN+ از 6.99 دلار به 9.99 دلار در ماه افزایش یافته است.

شایان ذکر است که کسانی که ESPN+ را در بالای Hulu و Disney+ می‌خواهند، همچنان بهتر است از پیشنهادهای جمعه سیاه / انفرادی از بسته استاندارد دیزنی استفاده کنند.

بسته استاندارد دیزنی 13.99 دلار در ماه یا 167.88 دلار در سال دارد. اگر معامله جمعه سیاه را برای Hulu و Disney+ انجام دهید، سپس یک مجوز ESPN+ سالانه اضافه کنید، کل به 159.75 دلار می رسد. آیا ارزش آن را دارد که 8 دلار صرفه جویی کنید تا از سختی راه اندازی همه چیز به صورت جداگانه عبور کنید؟ تصمیمش به عهده شما است.

مصرف کنندگان در حال حاضر انتخاب های بیشتری نسبت به قبل در مورد گزینه های سرگرمی دارند. گاهی اوقات ممکن است بسیار طاقت فرسا باشد و در صورت سوء مدیریت، به راحتی می توان با پرداخت هزینه برای محتوایی که حتی تماشا نمی کنید، پول هدر داد (درست مانند یک بسته کابلی سنتی). مانند بسیاری از چیزها در زندگی، یک برنامه ریزی کوچک تا حد زیادی کمک می کند.

اعتبار تصویر: اریک مکلین، تک دیلیمنبع