iPad Pro با سیلیکون M2 هر روز انتظار می رود

همچنین انتظار می‌رود اپل هفته آینده iPadOS 16.1، اولین نسخه iPad iOS 16 را منتشر کند. زمان انتشار می تواند با عرضه آیپدهای جدید باشد و تقریباً به طور قطع قبل از 27 اکتبر، زمانی که اپل میزبانی تماس سه ماهه درآمد خود را برگزار می کند، رخ خواهد داد.

اعتبار تصویر: دانیل رومرومنبع

در اخبار مرتبط، گفته می‌شود که اپل در حال کار بر روی یک iPad سطح پایه جدید با درگاه USB-C است. تخته‌های اصلاح‌شده علاوه بر این، لبه صاف آی‌پد پرو را دریافت می‌کند و آن را بیشتر با خط تولید برتر اپل همخوانی می‌کند. iPad سطح مبتدی معمولاً فقط با یک برآمدگی پردازنده روبرو می شود، به این معنی که این به روز رسانی قابل توجهی را در خط نشان می دهد.

گورمن بر این باور است که آی‌پدهای جدید شبیه به خط تولید فعلی خواهند بود و طراحی لبه‌های صاف آن برای چرخه‌ای دیگر باقی خواهد ماند. خانواده آیفون 14 اپل که اخیراً عرضه شده است از همین زبان طراحی استفاده می کند.

این تازه سازی اولین مورد برای خط آیپد پرو در حدود یک سال و نیم خواهد بود. همه انواع نسل فعلی آیپد پرو از تراشه M1 استفاده می کنند که از یک CPU هشت هسته ای (چهار هسته عملکرد و چهار هسته کارآمد) در کنار یک پردازنده گرافیکی هشت هسته ای و یک موتور عصبی 16 هسته ای تشکیل شده است. اسلیت را می توان با 8 یا 16 گیگابایت رم و حداکثر 2 ترابایت حافظه داخلی پیکربندی کرد.

بخونید:  لپ‌تاپ Core i9-13980HX سد 30K را در Cinebench شکست و از Ryzen 9 7900X AMD بهتر عمل کرد.

به طور خلاصه: طبق گزارش ها، اپل تنها چند روز دیگر تا عرضه نسخه به روز شده آیپد پرو با پردازنده ارتقا یافته فاصله دارد. مدل های ارتقا یافته با کد J617 و J620 مانند نسخه های فعلی با نمایشگرهای 11 و 12.9 اینچی عرضه خواهند شد. به گفته مارک گورمن از بلومبرگ، آنها از همان پردازنده Apple M2 استفاده می کنند که در حال حاضر در مک بوک ایر عرضه شده است.

انتظار می‌رود آی‌پدهای جدید بدون هیاهویی که با یک رویداد مطبوعاتی اختصاص داده می‌شود، در وب‌سایت اپل عرضه شوند. این احتمالاً تا حدی به دلیل این واقعیت است که آنها برای برجستگی‌های مشخصات دوره و طرح‌هایی که قبلا دیده شده بودند، برابری می‌کنند. اپل همچنین ممکن است بخواهد علاقه بازاریابی خود را برای هدست Reality Pro در سال 2023 حفظ کند.