iRobot یک دستشویی جمع شونده به جاروبرقی پرچمدار Roomba خود اضافه می کند

به صورت اختیاری، برنامه iRobot Home به کاربران این امکان را می‌دهد تا اتاق‌هایی را که می‌خواهند تمیز کنند و مقدار محلول تمیزکننده‌ای را که می‌خواهند پاک‌کننده پخش کند، تنظیم کنند.

محلول iRobot به لطف یک دستشویی جمع‌شونده که برای خشک نگه داشتن فرش‌ها بالا می‌آید، قادر به جارو کشیدن و تمیز کردن در یک کار تمیز کردن است. حسگرهای تعبیه‌شده به ربات کمک می‌کنند تا انواع مختلف کف را شناسایی کرده و ابزار تمیز کردن مناسب را راه‌اندازی کند، و با ایستگاه پایه موجود، نیازی نیست تا ماه‌ها به تخلیه سطل فکر کنید.

iRobot Roomba Combo j7+ از امروز با قیمت 1099 دلار برای پیش‌سفارش در دسترس است و در 4 اکتبر ارسال می‌شود. همچنین به عنوان بخشی از برنامه عضویت iRobot Select از سال 2023 در دسترس خواهد بود.

با پرداخت 29 دلار در ماه، عضویت شامل یک Roomba برتر با دفع خودکار آلودگی، تحویل لوازم جانبی مانند فیلترها و برس ها در صورت نیاز به علاوه محافظت در برابر آسیب های تصادفی است. پس از سه سال، می توانید با یک ربات جدید معامله کنید. قابل ذکر است، شما باید یک قرارداد دو ساله امضا کنید و هزینه فعال سازی 49 دلار را بپردازید. بدون تعهد طولانی مدت بسیار جذاب تر خواهد بود.منبع

مطلب مرتبط: آمازون در حال خرید iRobot سازنده Roomba به مبلغ 1.7 میلیارد دلار به صورت نقدی است

کیت هارتسفیلد، مدیر ارشد محصولات iRobot، گفت که تا این لحظه، بسیاری از دستگاه‌های 2 در 1 تجربه کاربری ضعیفی را ارائه می‌کردند، یا به این دلیل که به کارهای تمیز کردن جداگانه و زمان‌بر نیاز داشتند یا با بلند نکردن پد تمیز کردن به اندازه کافی، آشفتگی بیشتری ایجاد کردند. برای جلوگیری از فرش و موکت

بخونید:  بسته آهنگ Plaid مدل S تسلا حداکثر سرعت را به 200 مایل در ساعت می رساند

به طور خلاصه: iRobot مدت‌هاست که جاروبرقی‌های رباتیک و جاروبرقی‌های رباتیک را برای آسان‌تر کردن زندگی ارائه می‌دهد، اما هرگز این دو را با هم تلاقی نکرده‌اند. روز سه‌شنبه، این سازنده ربات، Roomba Combo j7+ را معرفی کرد – یک ربات ۲ در یک که به‌عنوان پیشرفته‌ترین جاروبرقی و جاروبرقی ربات در جهان شناخته می‌شود.

جدیدترین iRobot هوشمندتر از همیشه است. به گفته این شرکت، می تواند بیش از 80 شی معمولی را برای تمیز کردن مناطق خاص، مانند اطراف جعبه های زباله، ماشین ظرفشویی، توالت ها و غیره تشخیص دهد. این ربات همچنین می‌تواند کاسه‌های حیوانات خانگی، زباله‌های حیوانات خانگی، جوراب، کوله‌پشتی، طناب و کفش را شناسایی کرده و از آن اجتناب کند و نزدیک به 600 فرمان صوتی را درک می‌کند.