Lyft مدیریت سطح بالا را متزلزل می کند و دیوید ریشر، مدیر اجرایی سابق آمازون را به عنوان مدیر عامل بعدی استخدام می کند

این متخصص تحرک گفت که یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت لوگان گرین از موقعیت اجرایی تمام وقت خود برای خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره Lyft از 17 آوریل 2023 استفاده خواهد کرد. یکی از بنیانگذاران همکار جان زیمر، که در حال حاضر به عنوان رئیس شرکت خدمت می کند، نیز می باشد. استعفا داده و در 30 ژوئن نایب رئیس هیئت مدیره خواهد شد.

تصویر بزرگ: Lyft تغییر رهبری بزرگی را اعلام کرده است که باعث می شود یکی از مدیران سابق آمازون و مایکروسافت به عنوان مدیر اجرایی شرکت کند. با توجه به اینکه این شرکت اخیراً عملکرد سختی داشته است، تعجب آور نیست. ارزش سهام در متخصص تحرک تقریباً 75 درصد در 12 ماه گذشته کاهش یافته است. به نظر می‌رسید که شرکت ممکن است در اوایل سال جاری در مسیر بهبود باشد، اما زمانی که Lyft نتایج سه‌ماهه چهارم 22 و مالی 2022 خود را اعلام کرد که با زیان‌های قابل توجه برجسته شد، سهام ضربه بزرگ دیگری به خود دید.

ریشر که در ژوئیه 2021 به هیئت مدیره Lyft پیوست، در 17 آوریل به عنوان مدیر اجرایی شرکت خواهد کرد. این شرکت گفت انتخاب او نتیجه جستجوی کامل هیئت مدیره و یک شرکت جستجوی اجرایی برجسته بوده است.

لیفت گفت گرین و زیمر در انتقال مسئولیت ها به ریشر کمک خواهند کرد. به گفته ما، شان آگاروال، رئیس فعلی هیئت مدیره، اکنون به عنوان مدیر مستقل اصلی خدمت خواهد کرد.

ریشر در سال 2002 آمازون را ترک کرد، اما بزوس به قدری از کمک های او سپاسگزار بود که به افتخار او یک تخم مرغ عید پاک را برای اقامت دائمی در وب سایت آمازون راه اندازی کرد. امروز هم قابل مشاهده است، اگرچه نمی توانم بفهمم چگونه از صفحه اصلی به آن دسترسی داشته باشم.

بخونید:  هکرها برای کلاهبرداری های فیشینگ خود به Discord و Twitter روی می آورند

ریشر گفت زمانی که برای اولین بار از او خواسته شد که نقش مدیر عامل را در نظر بگیرد، غمگین بود، اما هر چه بیشتر در مورد آن فکر می کرد، بیشتر به این ایده رسید. ریشر افزود: «من متوجه شدم که روحیه رقابتی که در مایکروسافت آموختم، وسواس مشتری که در آمازون یاد گرفتم، و درس‌هایی که با پیشروی Worldreader آموختم دقیقاً همان چیزی است که Lyft در حال حاضر به آن نیاز دارد.منبع

دیوید ریشر جایگزین گرین می‌شود، مدیر فنی باتجربه‌ای که مدتی را در مایکروسافت گذراند تا سی و هفتمین کارمند آمازون شود و به جف بزوس کمک کند تا شرکت را از یک کتاب‌فروشی آنلاین به یک نیروگاه تجارت الکترونیک جهانی تبدیل کند.