Meet Elephant Mario: Super Mario Bros. Wonder در راه است، بازی Princess Peach تیز شد

بازی به سبک ماجراجویی های مدرن ماریو مانند Super Mario Odyssey دوباره ساخته شده است. اکنون در فروشگاه اینترنتی نینتندو با قیمت 59.99 دلار برای پیش‌سفارش در دسترس است. به دنبال آن باشید که در 17 نوامبر 2023 راه اندازی شود.

Super Mario Bros. Wonder را می توان از امروز با قیمت 59.99 دلار پیش خرید کرد و در 20 اکتبر 2023 وارد بازار می شود.منبع

نینتندو آنچه را که مسلما بزرگترین اعلان آن بود برای آخرین بار ذخیره کرد.

این بازی که هنوز عنوانی ندارد، اولین بازی از سال 2005 خواهد بود که پرنسس هلو را به عنوان قهرمان اصلی بازی می کند. Super Princess Peach یک عنوان Nintendo DS بود که در آن هلو باید ماریو و لوئیجی را از دست Bowser نجات می‌داد، که یک معکوس از داستان دختر کلاسیک در مضیقه بود. او همچنین در بسیاری از بازی‌های دیگر ماریو در طول سال‌ها حضور داشته است، از جمله Super Mario Bros. 2، که تصویری دوباره از یک بازی ژاپنی به نام Yume Kojo: Doki Doki Panic بود.

بازی جدید Super Mario RPG بر اساس بازی مورد علاقه طرفداران در سال 1996 است که اولین بازی RPG در سری Mario و آخرین بازی ماریو منتشر شده برای کنسول 16 بیتی نینتندو بود. بازیکنان وظیفه دارند به ماریو و دوستانشان کمک کنند تا اسمیتی، رهبر گروه اسمیتی را از بعد دیگری سرنگون کنند، کسی که قطعات هفت ستاره را از جاده ستاره دزدیده است.

Super Mario Bros. Wonder یک مرورگر دوبعدی آینده با گل های شگفت انگیز است که می تواند رفتارهای عجیب و غریب را باز کند. به گفته نینتندو، لوله‌های Warp می‌توانند زنده شوند، شخصیت‌ها ممکن است ظاهر خود را تغییر دهند یا انبوهی از دشمنان ظاهر شوند، که گیم‌پلی را به روش‌های غیرقابل پیش‌بینی تغییر می‌دهد. حتی یک پاور آپ جدید وجود دارد که ماریو معمولی را به فیل ماریو تبدیل می کند که می تواند از خرطوم خود برای شکست دادن دشمنان استفاده کند.

بخونید:  پلیس شهر نیویورک قصد دارد از پهپادها برای پخش هشدار آب و هوا استفاده کند

نینتندو همچنین یک تیزر از یک بازی جدید بر اساس پرنسس هلو به اشتراک گذاشت. قطعه 25 ثانیه ای نشان می دهد که بازی حول یک بازی صحنه ای متمرکز خواهد شد، که همان مفهومی است که Shigeru Miyamoto و Takashi Tezuka برای Super Mario Bros. 3 بیش از سه دهه پیش استفاده کردند.

به طور خلاصه: نینتندو به تازگی پخش زنده Nintendo Direct خود را در ژوئن 2023 به پایان رساند و سورپرایزهای زیادی برای طرفداران فرنچایز Mario وجود داشت. شایعات منتهی به ارائه امروز حاکی از آن بود که یک بازی کلاسیک سوپر نینتندو را می بینیم که بازسازی آن را دریافت می کند. مطمئناً، نینتندو یک نسخه مدرن از بازی Super Mario RPG را معرفی کرد که قرار است اواخر امسال برای سوییچ عرضه شود.