Micro Center در حال توزیع SSD های رایگان است، در اینجا نحوه ادعای SSD های خود آورده شده است

به طور خلاصه: Micro Center تبلیغی را اجرا می کند که تقریباً آنقدر خوب است که واقعی نباشد. برای مدت محدودی، مشتریان جدید می توانند یک درایو حالت جامد 256 گیگابایتی رایگان بدون هیچ رشته ای به دست آورند. در اینجا همه چیزهایی است که برای درخواست معامله به اضافه یک پیشنهاد جایزه از GameStop باید بدانید.

مشتریان جدید باید برای دریافت پیام‌های متنی از تیم بازاریابی Micro Center ثبت‌نام کنند، اگرچه می‌توانید هر زمان که بخواهید انصراف دهید. در عرض 3 تا 5 دقیقه، باید یک کوپن سریالی یک‌بار مصرف دریافت کنید که می‌توان آن را برای SSD 2.5 اینچی SATA 256 گیگابایتی حرفه‌ای داخلی یا درایو 2.5 اینچی 256 گیگابایتی Inland Platinum استفاده کرد. مدل Pro دارای قیمت خرده فروشی 19.99 دلار است در حالی که نوع Platinum معمولاً 45.99 دلار به فروش می رسد.

این پیشنهاد تا تاریخ انقضای کوپن یا تا زمانی که موجودی تمام شده است خوب است و نیازی به خرید اضافی نیست. محدودیت یک کوپن برای هر مشتری وجود دارد.

256 گیگابایت این روزها فضای ذخیره سازی زیادی ندارد و SATA دیگر سریعترین رابط موجود نیست، اما رایگان است. این درایو می تواند یک افزونه عالی به یک ساخت اقتصادی یا یک رایانه شخصی ثانویه باشد. به صورت اختیاری، می توانید از آن به عنوان بخشی از یک استراتژی بهبودیافته پشتیبان استفاده کنید یا آن را در یک محفظه 2.5 اینچی پرتاب کنید و یک درایو USB قابل حمل از آن بسازید.

کوپن را فقط می توان در فروشگاه های فیزیکی Micro Center بازخرید کرد، اما خبر خوب این است که همه مکان ها در تبلیغات شرکت می کنند. می‌توانید وب‌سایت Micro Center را برای اطلاعات به‌روز سهام بررسی کنید تا ببینید چه چیزی در منطقه شما موجود است. به سادگی یک کپی فیزیکی یا دیجیتالی از کوپن خود را برای دریافت درایو بیاورید.

بخونید:  Google and Mozilla patch their internet tools against a critical security flawمنبع

در اخبار مربوط به معاملات، GameStop در حال حاضر در حال اجرای یک خرید، یک فروش رایگان (BOGO) در بازی های منتخب کنسول است. بررسی سریع حدود 40 عنوان شرکت کننده از جمله The Legend of Zelda: Skyward Sword HD، Bayonetta 3، Forspoken، The Callisto Protocol: Day One Edition، Elden Ring و Madden NFL 23 را نشان می دهد. در هنگام تسویه حساب، تخفیف ها به صورت خودکار اعمال می شود.