Microsoft PC Game Pass اکنون طول بازی را بر اساس سبک های مختلف پخش نشان می دهد


چه اتفاقی افتاده؟ مایکروسافت ویژگی دیگری را به سرویس PC Game Pass خود اضافه کرده است: لیست بازی ها اکنون جزئیاتی را در مورد مدت زمانی که یک عنوان طول می کشد را نشان می دهد. کمک کننده است، این فقط به میانگین ها محدود نمی شود، زیرا شامل چهار زمان مختلف بر اساس نحوه بازی عناوین است.

مایکروسافت با HowLongToBeat، یک وب سایت مبتنی بر جامعه و متخصص در طول بازی، برای پیاده سازی ویژگی جدید PC Game Pass همکاری کرد. فقط یک بازی را در این سرویس انتخاب کنید، و در بخش جزئیات خواهید دید که چقدر از زندگی شما را می گیرد.

چهار زمان تخمینی در فهرست وجود دارد. داستان اصلی برای آن دسته از افراد معدودی است که دوست دارند کمپین/داستان اصلی را بدون انجام هیچ کار دیگری بگذرانند، بنابراین این سبک کمترین زمان را خواهد گرفت.

بعدی Main + Extras است. این موارد اضافی مانند ماموریت‌ها/ماموریت‌های اضافی، مدال‌ها و موارد بازگشایی را به زمان داستان اصلی اضافه می‌کند. Completionist، که مشخصا طولانی‌ترین است، برای کسانی است که احساس می‌کنند 100% مجبور به انجام یک بازی هستند و تک تک چیزهایی را که باید ببینند و انجام دهند را آشکار کنند. در نهایت، همه سبک ها وجود دارد. این همه سبک‌های پخش را در نظر می‌گیرد تا یک زمان متوسط ​​تخمین زده شود.

همچنین می‌توانید روی پیوند View Details کلیک کنید. این به وب‌سایت HowLongToBeat برای تفکیک دقیق‌تر زمان‌ها هدایت می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد موارد خود را ارسال کنند. این سایت همچنین شامل نقدهای انجمن و منتقدان و یادداشت های بازی است.

بخونید:  لنوو مفاهیم گوشی هوشمند و لپ تاپ قابل چرخش را به نمایش می گذارد

نگاهی گذرا به Assassin’s Creed Odyssey زمان All Styles را 91 ساعت نشان می‌دهد، که حدوداً مدت زمانی است که نویسنده برای این ماجراجویی صرف کرده است. جالب است که Forza Horizon 5 36 ساعت را برای Main Story + Extras و 101 ساعت عظیم را برای Completionist نشان دهد.

مایکروسافت می نویسد که علاوه بر ویژگی جدید، برنامه PC Xbox اکنون تا 15 درصد سریعتر راه اندازی می شود و شامل اصلاحاتی است که پاسخگویی آن را بهبود بخشیده است. علاوه بر این، نتایج جستجو 20 درصد سریع‌تر باز می‌گردند و مایکروسافت می‌گوید گزارش‌های پخش‌کننده بازی‌هایی که دانلود نشده یا با موفقیت نصب نشده‌اند، تقریباً به نصف کاهش یافته است.منبع