Modder توالت را به یک رایانه بازی کاملاً کاربردی تبدیل می کند

او با بریدن یک سوراخ غول پیکر در مخزن توالت چینی شروع به ایجاد یک پنجره کرد، زیرا یک کامپیوتر بازی (یا توالت) بدون پنجره برای دیدن آنچه در داخل آن است چه فایده ای دارد. مخزن به دو بخش تقسیم شد، یکی برای قرار دادن اجزای رایانه شخصی و دیگری برای قطعات واقعی توالت و آب. یک فن تک اگزوز به درب مخزن اضافه شد.

YouTuber Basically Homeless اخیراً یک توالت را به یک رایانه مخصوص بازی تبدیل کرده است، به این ترتیب او می تواند “فقط آنجا بنشیند و در حین بازی دست و پا کند.”

به دلایلی غیرقابل توضیح، نیک قبل از نصب سخت‌افزار رایانه شخصی نشتی را آزمایش نکرد و به‌طور پیش‌بینی‌شده، تقسیم‌کننده لو رفت. اما نگران نباشید، فلکس سیل به نجات! پس از تخلیه آب و حذف برخی از “قطعات برافروخته”، درزگیر لاستیکی مایع سخاوتمندانه اعمال شد. که موفق به انجام این ترفند و voila، آن را در حال حاضر کار می کند.

Found یک ویژگی TechSpot است که در آن ما چیزهای هوشمندانه، خنده دار یا جالب دیگری را از سراسر وب به اشتراک می گذاریم.منبع

این یک قطعه مکالمه جالب است، هرچند در اطراف لبه ها کمی خشن است. من نمی‌توانم فکر نکنم هنگام بریدن سوراخ بالای فن چه اتفاقی افتاده است، و نزدیک بودن آب مخزن به اجزای کامپیوتر بدون هیچ گونه جداسازی اضافی، مانند یک فاجعه مرتبط با رطوبت در انتظار وقوع است. قطعات PC در چنین محیط مرطوب چقدر دوام می آورند؟ من همچنین کنجکاو هستم که توالت با تقریباً نصف آب معمولی چقدر مؤثر است.

آیا تا به حال چنین رایانه شخصی غیر عملی ساخته اید؟ یک بار کامپیوتری ساختم که می توانستم از آن در حالی که در رختخواب دراز کشیده بودم استفاده کنم، اما متوجه شدم که لپ تاپ ها از قبل وجود داشته اند و زمان زیادی را تلف کرده ام.

رایانه بازی شامل یک پردازنده مرکزی Intel Core i7-12700 است که روی مادربرد MSI Z690I Unify mini-ITX در کنار 64 گیگابایت رم G.Skill Trident Z5 و کارت گرافیک Asus Nvidia GeForce RTX 3060 نصب شده است. Micro Center، حامی ساخت، همچنین یک مانیتور MSI Optix با فرکانس ۲۴۰ هرتز ارسال کرد.

به طور خلاصه: گوشی‌های هوشمند، کنسول‌های بازی دستی و حتی لپ‌تاپ‌ها امکان اجرای بازی‌های سطح بالا را تقریباً از هر کجا فراهم کرده‌اند. با این حال، برخی تمایل دارند که ماشین‌های غیرعملی و غیرعملی برای انجام وظایف مشابه انجام دهند. این یکی از این داستانهاست.