MoviePass با برنامه های اشتراک مبتنی بر اعتبار که از 10 دلار در ماه شروع می شود، از نسخه بتا خارج می شود


به طور خلاصه: MoviePass، سرویس خرید بلیت فیلم مبتنی بر اشتراک که در سال 2017 با طرح عضویتی که به شدت ناپایدار بود، جهان را به آتش کشید، با چهار طرح جدید برای انتخاب از میان مردگان بازگشته است.

برای کسانی که امتیاز خود را حفظ نکرده‌اند، MoviePass در سال 2011 راه‌اندازی شد، اما تا شش سال بعد که قیمت آن را به حداقل 9.95 دلار در ماه کاهش داد، موجی ایجاد نکرد. با این طرح، اعضا می‌توانند هر روز یک نمایش را در هر تئاتری در ایالات متحده تماشا کنند. این یک ارزش باورنکردنی بود – در واقع خیلی خوب – و طولی نکشید که مدفوع به فن برخورد کرد.

زیان‌ها به سرعت انباشته شدند و این شرکت را بر آن داشت تا چندین سیاست نامطلوب از جمله افزایش قیمت و دسترسی محدود به فیلم‌های پرفروش را اجرا کند. این شرکت همچنین با انبوهی از مشکلات با FTC مواجه شد و در اوایل سال 2020 درست با شیوع بیماری همه گیر کووید-19، اعلام کرد که برای فصل 7 ورشکستگی اعلام کرده است.

نزدیک به دو سال بعد، MoviePass توسط یکی از بنیانگذاران آن به دلیل ورشکستگی خریداری شد. یک سرویس جدید در تابستان 2022 به صورت بتا راه اندازی شد و اکنون در سراسر کشور در دسترس است.

MoviePass جدید چهار برنامه دارد که از 10 دلار در ماه شروع می شود. به جای تعداد مجموعه ای از نمایش های مجاز در هر ماه، طرح های جدید بر اساس یک سیستم اعتباری عمل می کنند.

اعتبارات را به عنوان ارز MoviePass در نظر بگیرید که می توان آن را با بلیط مبادله کرد. ارزش اعتباری یک فیلم بر اساس عوامل مختلفی از جمله روز هفته، زمان روز و تقاضای فیلم متفاوت است. به عنوان مثال، دریافت بلیط برای یک مراسم روز هفته اعتبارات کمتری نسبت به بلیط نمایش در تعطیلات آخر هفته دارد.

بخونید:  بازی جدید steampunk از توسعه دهنده Myst، سیان، 32 گیگابایت رم را توصیه می کند

طرح اولیه شامل 34 اعتبار است که برای تماشای 1 تا 3 فیلم در ماه کافی است و تیتراژهای استفاده نشده حداکثر تا دو ماه ادامه می یابد.

به اندازه کافی عجیب، اگر در جنوب کالیفرنیا یا منطقه متروی نیویورک زندگی می کنید، قیمت طرح گران تر است. در این زمینه ها دوبرابر اعتبار دریافت می کنید، اما به نظر می رسد فیلم ها اعتبار بیشتری دارند زیرا تخمین های تماشا یکسان است.

اعتبار تصویر: فیلم توسط لوئیس، بلیط توسط Cottonbroمنبع