MSI منتظر است تا سال آینده پردازنده های گرافیکی 7900 XTX و 7900 XT خود را معرفی کند.


خلاصه: AMD سه شنبه گذشته Radeon RX 7900 XTX و RX 7900 XT را عرضه کرد و همه شرکای معمولی آنها در هیئت مدیره شرکت کردند، نوار یک. MSI آشکارا غایب بود و تقریباً به طور کامل نسل جدید را نادیده گرفته است و باعث شد طرفداران بپرسند که چه زمانی این شرکت قصد دارد طرح‌های سفارشی خود را برای پردازنده‌های گرافیکی منتشر کند.

MSI به سختی دو پردازنده گرافیکی جدید AMD را با وجود اینکه بیش از یک ماه در تقویم هستند، تایید نکرده است. وب سایت آن هنوز به روز نشده است و همچنان با افتخار 6950 XT را تبلیغ می کند. تنها نظر MSI در مورد نسل جدید، بازتوییت یک ویدیوی تبلیغاتی AMD با عنوانی است که می گوید GPU ها به زودی در دسترس خواهند بود.

با افزایش شایعات در هفته گذشته، آندریاس شیلینگ از HardwareLuxx.de درک خود را به اشتراک گذاشت که MSI منتظر است تا سال آینده از کارت های سفارشی خود رونمایی کند. او می‌گوید که MSI انتخاب کرده است که از هیچ طرح مرجع AMD در این نسل استفاده نکند، از جمله طراحی مرجع استاندارد که AMD همه شرکای هیئت مدیره خود را تشویق می‌کند تا لوگوهایشان را در کنار هم بفروشند. MSI در گذشته طرح های مرجعی مانند آن را فروخته است.

عجیب است که MSI خیلی عقب است. این اغلب یکی از اولین شرکت هایی است که تصاویر نمونه های اولیه خود را به اشتراک می گذارد. در آزمایش ما، طراحی مرجع برای هر دو مدل 7900 XTX و 7900 XT بسیار خوب به نظر می رسید – اولی در 80 درجه سانتیگراد و دومی در دمای 76 درجه سانتیگراد در طول یک ساعت بازی سخت به اوج خود رسید در حالی که طرفداران زیر 2000 دور در دقیقه باقی ماندند و ساعت و حجم صدا در حالت ثابت باقی ماندند. سطح معقول

شاید ام‌اس‌آی نگران سرمایه‌گذاری روی یک جفت محصولی بود که می‌دانست AMD بیش از حد به آنها پرداخته است. با این حال، علی‌رغم واکنش‌های منفی منتشر شده از سوی مطبوعات و جامعه، پردازنده‌های گرافیکی به اندازه‌ای سر و صدا ایجاد کرده‌اند که خود را از قفسه‌های فروشگاه‌ها خارج کنند. به نظر می رسد که MSI به طور بالقوه بخش قابل توجهی از فروش تعطیلات را با گذراندن وقت از دست داده است.

MSI می‌تواند وضعیت را اصلاح کند و کارت‌های سفارشی خود را ظرف چند هفته در نمایشگاه CES 2023 معرفی کند. اما ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا GPU‌ها را در بازار و فروشگاه‌ها عرضه کنند. حداقل اگر یکی می خواهید، زمان بیشتری دارید تا 1000 دلار برای 7900 XTX یا 900 دلار برای 7900 XT ذخیره کنید.

منبع