New Alone in the Dark با بازی دیوید هاربر و جودی کامر در ماه اکتبر عرضه می شود، پیش درآمد اکنون در Steam رایگان است.

توسعه دهنده Pieces Interactive، به جای یک دمو زمان‌بندی شده شبیه به Dead Space، کل پیش‌گفتار بازی را منتشر کرده است که قبل از رویدادهای اصلی اتفاق می‌افتد و دختری جوان به نام گریس ساندرز در حال پرسه زدن در یک عمارت است.

این بازی دارای عناصر پازل معمولی است که در بازی‌های ترسناک بقا یافت می‌شود و نوید مبارزه شدید و سختی را می‌دهد که در آن بازیکنان باید از هر گلوله‌ای که پیدا می‌کنند استفاده کنند. همچنین سلاح های غوغایی و پرتابی برای زمانی که مهمات کم است وجود دارد.

در حال حاضر تعدادی بازی رایگان (کامل) موجود است. Fallout: New Vegas در فروشگاه Epic Games رایگان است، در حالی که بازی استراتژی Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War در استیم رایگان است.منبع

کامر و هاربر نقش قهرمان‌های مشترک امیلی هارتوود و محقق خصوصی ادوارد کارنبی را بازی می‌کنند – هر دو شخصیت در بازی‌های اصلی ظاهر شدند – که در حال تحقیق در مورد یک بیمارستان خالی از سکنه در حومه شهر به نام Derceto Manor و عموی گم شده امیلی، جرمی هارتوود هستند.

تنها در تاریکی تعداد زیادی نام بزرگ به آن پیوسته است. علاوه بر بازیگران هالیوود، میکائیل هدبرگ، نویسنده فیلم های کلاسیک ترسناک Amnesia: The Dark Descent و SOMA درخشان، خلاقانه آن را رهبری می کند. همچنین دارای طرح های موجوداتی از همکار گیلرمو دل تورو، گای دیویس است.

هم اکنون می توانید پیش درآمد را از Steam بگیرید. بررسی‌ها عمدتاً مثبت هستند و برخی از شکایات مربوط به اندازه نصب 16 گیگابایتی برای تجربه یازده دقیقه‌ای است. به نظر می رسد که این بیشتر مقدمه ای برای تنظیم صحنه است که فضاسازی می کند. هیچ مبارزه یا چیزی وجود ندارد، اما چند لحظه پرش وجود دارد.

بخونید:  روز دامنه عمومی هنرهای 1927 را به امروز می آورد

توسعه‌دهنده Pieces Interactive گفت که بازی بر اساس شخصیت‌هایی که بازیکنان انتخاب می‌کنند تغییر می‌کند و هر کدام سفر خود را متفاوت تفسیر می‌کنند، به روش خود نسبت به محیط‌ها واکنش نشان می‌دهند و ساکنان Derceto رفتار متفاوتی با Hartwood و Carnby دارند.

به طور خلاصه: اگر به اندازه کافی بزرگ شده اید که تنها در تاریکی را به یاد بیاورید – بازی های MS-DOS دهه 90، به جای بازسازی های بعدی – در اینجا چند خبر هیجان انگیز وجود دارد: بازسازی دیگری در راه است و در 25 اکتبر منتشر خواهد شد. جودی در آن بازی می کند. بازیگر فیلم Killing Eve و Free Guy و Stranger Things دیوید هاربر. بهتر از همه، یک پیش درآمد قابل پخش در حال حاضر در Steam در دسترس است.