Newegg در حال ترکیب مانیتورهای بازی با GPU برای پاک کردن موجودی است

به لطف طوفان بی‌نقصی که شامل همه‌گیری و کمبود قطعات بعدی و مشکلات زنجیره تامین و همچنین اسکالپرها و ماینرهای رمزنگاری می‌شود، دستیابی به یک کارت گرافیک رده بالا مانند کارت‌های سری 30 انویدیا در حافظه اخیر آسان نبوده است. به نظر می رسد بدترین حالت در نمای عقب باشد زیرا محدودیت های همه گیر عمدتا برداشته شده اند و زنجیره تامین در حال سیال شدن است.

به طور خلاصه: از یک افراطی به دیگری – این بهترین راه برای توصیف بازار GPU در چند سال گذشته است. به نظر می رسد که 180 به قدری سریع اتفاق افتاده است که Newegg اکنون سخت افزارهای اضافی را با پردازنده گرافیکی بسته بندی می کند تا موجودی را در اسرع وقت جابجا کند.

در شرایط عادی بازار، بسته‌هایی مانند اینها با توجه به زمان‌بندی‌شده بی‌معنا نیستند. انویدیا تنها چند روز تا رونمایی از کارت‌های گرافیک RTX 4000 خود فاصله دارد و تصاویر لو رفته تنها به آتش سوزی دامن می‌زنند. پاک کردن موجودی کارت‌های نسل آخر فقط منطقی است.

حتی اگر لزوماً به یک مانیتور جدید نیاز ندارید، داشتن یک یدکی در دست نمی تواند ضرری داشته باشد. همچنین می‌تواند به‌عنوان پایه‌ای برای یک پروژه جدید یا ایجاد یک ساختمان قدیمی‌تر باشد. اگر احساس سخاوت بیشتری می کنید، همیشه می توانید آن را به کسی که نیاز دارد هدیه دهید.منبع

یک ترکیب متفاوت RTX 3070 را با یک مانیتور گیمینگ خمیده QHD 27 اینچی با نرخ رفرش 165 هرتز، زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه و پوشش 83 درصدی فضای رنگی DCI-P3 جفت می‌کند. RTX 3070 به صورت جداگانه با قیمت 549.99 دلار و مانیتور با قیمت 229.99 دلار به فروش می رسد، اما می توانید هر دو را با هم با قیمت 599.99 دلار برای مدت زمان محدودی تهیه کنید.

در حال نوشتن، می‌توانید یک Gigabyte Eagle OC RTX 3060 با قیمت 399.99 دلار دریافت کنید که همراه با یک مانیتور گیمینگ 24 اینچی گیگابایت با نرخ تجدید متغیر 165 هرتز / 180 هرتز ارائه می‌شود. قیمت این کارت معمولاً 379.99 دلار است و قیمت مانیتور 159.99 دلار است، بنابراین معامله بسیار خوبی دریافت می کنید.

تغییر اخیر اتریوم به الگوریتم اثبات سهام بدون شک بازار را با پردازنده‌های گرافیکی بیشتری پر خواهد کرد.