Newegg یک وب سایت اختصاصی برای فروش پردازنده های گرافیکی راه اندازی کرد

Newegg می‌خواهد با سایت JustGPU.com فرآیند خرید یک GPU را بسیار ساده‌تر کند. صفحه فرود گزینه پرش مستقیم به فروشگاه، امتحان ابزار معیار، دیدن پنج محصول محبوب سازندگان AIB و بررسی برخی از فروش های انحصاری را ارائه می دهد. Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6800، کارتی که ما در بررسی خود امتیاز 95 را دریافت کردیم، تنها به 599 دلار کاهش یافته است.

پس از گرانی ابدی کارت‌های گرافیکی که به سه برابر MSRP رسیدند، بالاخره شاهد عادی شدن بازار هستیم. برخی از کارت‌ها اکنون زیر MSRP هستند و انویدیا قیمت‌ها را کاهش می‌دهد تا مازاد موجودی خود را پاک کند.

چه اتفاقی افتاده؟ Newegg با راه‌اندازی یک سایت خرده‌فروشی که به طور کامل به پردازنده‌های گرافیکی اختصاص دارد، از کاهش قیمت‌ها و بهبود در دسترس بودن کارت‌های گرافیکی استفاده می‌کند. بازدیدکنندگان JustGPU.com نه تنها بر اساس تعدادی از مشخصات مختلف مانند اندازه حافظه و حداکثر طول، کارت‌ها را جستجو می‌کنند، بلکه می‌توانند از ابزار بنچمارکی که شامل ارقام FPS برای بازی‌های محبوب است نیز استفاده کنند.

احتمالاً جالب‌ترین بخش JustGPU.com ابزار محک است. این به کاربران اجازه می دهد تا کارت هایی را از تولید کنندگان مختلف انتخاب کنند و مشخصات، عملکرد بازی و امتیاز Time Spy را با هم مقایسه کنند. اگر می‌خواهید یک کارت خاص، مثلاً RTX 3080، از یک سازنده خاص بخرید، اما می‌خواهید ببینید که برندهای مختلف چگونه با هم مطابقت دارند، بسیار مفید است.

بخش خرید دارای تعداد زیادی پارامتر جستجو است، از موارد معمول مانند نوع کارت، سازنده و قیمت گرفته تا اطلاعات فنی بیشتر مانند ساعت هسته و بوست، وات PSU توصیه شده و عرض اسلات. اگرچه این سایت فقط کارت های نسل فعلی RTX 3000 و Radeon RX 6000 را می فروشد.

بخونید:  Rise of the Triad: Ludicrous Edition بازسازی اصلی FPS بعدی است

Newegg همچنین اطلاعات کمی عمیق تری در مورد عملکرد بازی هر کارت ارائه کرده است. با کلیک بر روی کادر پایین هر فهرست به قسمتی هدایت می‌شود که بازدیدکنندگان می‌توانند وضوح و CPU مورد نظر خود را انتخاب کنند. با این حال، انتخاب دوم محدود به اینتل یا رایزن 5، 7 و 9 است، نه مدل‌های پردازنده خاص، اما نتایج هنوز هم رقمی بی‌سابقه به دست می‌دهد. اگر می‌خواهید نتایج دقیق‌تری داشته باشید، بررسی‌ها و مقایسه‌های ما را بررسی کنید.

Newegg می‌گوید که هم نرخ فریم‌های داده شده و هم امتیازات Time Spy تخمین‌هایی بر اساس پیکربندی‌های سیستم هستند. داده ها مستقیماً توسط 3DMark و نه Newegg ارائه می شود، بنابراین نتایج واقعی ممکن است متفاوت باشد.

Newegg ماه گذشته قابلیتی را در سایت اصلی خود راه اندازی کرد که به بازدیدکنندگانی که به دنبال خرید یک رایانه از پیش ساخته شده هستند اجازه می دهد مدلی را بر اساس رزولوشن ترجیحی و چهار بازی مورد علاقه خود انتخاب کنند. مجدداً، دقت نتایج FPS/Time Spy ممکن است متفاوت باشد زیرا آنها فقط تخمین هستند.منبع