Overwatch 1 27 ساعت قبل از راه اندازی Overwatch 2 برای همیشه خاموش می شود

بلیزارد همچنین سیستم پاس رزمی Overwatch 2 را در این هفته توضیح داد و نحوه بازگشایی شخصیت‌های قابل پخش جدید و سایر محتوای توسط بازیکنان را پوشش داد. وقتی فصل اول در 4 اکتبر شروع می شود، همه بلافاصله به شخصیت های Junker Queen و Sojourn دسترسی پیدا می کنند. بازیکنان می‌توانند قفل محتوای دیگر را در پاس نبرد فصل یک – از جمله شخصیت پشتیبانی جدید Kiriko – با انجام بازی بدون صرف هزینه باز کنند.

بازیکنان نمی توانند در چند هفته اول پس از معرفی از شخصیت های جدید در حالت های رقابتی استفاده کنند. بلیزارد امیدوار است که این تصمیم به آن زمان بدهد تا قبل از متعادل کردن آنها برای بازی رقابتی، نحوه استفاده بازیکنان از افزودنی‌های جدید را تجزیه و تحلیل کند.

PSA: بلیزارد شروع به اشتراک گذاری جزئیات مهم در مورد پیشرفت محتوای Overwatch 2 قبل از عرضه آن در ماه آینده کرده است زیرا جایگزین بازی اصلی می شود. بازیکنان فعلی Overwatch باید قبل از اینکه بلیزارد آن را متوقف کند، توجه داشته باشند که چه مدت برای لذت بردن از FPS چند نفره باقی مانده است.

فصل دوم همچنین یک شخصیت جدید را معرفی می کند، اما فصل های بعدی در اضافه کردن نقشه ها و شخصیت ها جایگزین می شوند. فصل سوم یک نقشه جدید، فصل چهارم یک شخصیت جدید و غیره معرفی خواهد شد. کسانی که بازی Overwatch 2 را در فصل‌های بعدی شروع می‌کنند، می‌توانند محتوای فصل‌های قبلی را بخرند یا آن را از طریق چالش‌های ویژه باز کنند.

دارندگان فعلی Overwatch می‌توانند Overwatch 2 را قبل از راه‌اندازی از قبل بارگیری کنند، در حالی که بلیزارد چیزهایی را در باطن سرور منتقل می‌کند. بازیکنان جدید برای دانلود Overwatch 2 باید تا روز راه اندازی صبر کنند.

بخونید:  کارخانه ریخته گری تراشه های حافظه سامسونگ در سه ماهه اول 2023 3.04 میلیارد دلار ضرر خواهد کرد

کسانی که صاحب اولین بازی Overwatch هستند، نمی‌توانند آن را درست تا زمانی که دنباله رایگان بازی در 4 اکتبر عرضه می‌شود، بازی کنند. این هفته، بلیزارد به Eurogamer گفت که اولین بازی آفلاین حدود 27 ساعت طول می کشد تا بازی Overwatch 2 قابل بازی شود، که بسته به منطقه زمانی ممکن است 2 یا 3 اکتبر باشد. مدتی قبل از آن، بلیزارد به بازیکنان یک جدول زمانی مشخص و چک لیستی از مراحل را ارائه می دهد تا بازی های خود را به راحتی انجام دهند.

بازیکنانی که پاس نبرد برتر فصل اول را با 1000 سکه Overwatch (10 دلار) خریداری می‌کنند، بلافاصله Kiriko را باز می‌کنند و می‌توانند اقلام آرایشی اضافی را با افزایش 20 درصدی XP بدست آورند. صاحبان Overwatch 1 نیز بلافاصله Kiriko را به همراه چند آیتم دیگر دریافت می کنند.

بخش PvE پولی Overwatch 2 همچنان یک راز باقی مانده است، اما بلیزارد قصد دارد سال آینده آن را فاش کند.منبع