Razer Naga V2 Pro دارای یک چرخ اسکرول قابل تنظیم، پانل های جانبی مغناطیسی است


چه اتفاقی افتاده؟ Razer به تازگی چند مدل جدید را برای مجموعه محبوب موس های بازی متمرکز بر MMO خود به نام Naga عرضه کرده است. Naga V2 Hyperspeed و V2 Pro هر دو دارای اتصال بی‌سیم هستند و به استفاده از شکل امضای سری ادامه می‌دهند، اما دارای داخلی‌های به روز و چند ترفند جدید هستند.

پرچمدار Naga V2 Pro دارای همان سنسور اپتیکال Focus Pro 30K است که در بسیاری از جدیدترین ماوس های بازی پیشرفته Razer مانند Viper V2 Pro و Deathadder V3 Pro وجود دارد. دکمه‌های اصلی از سوئیچ‌های اپتیکال نسل سوم این شرکت استفاده می‌کنند که برای ۹۰ میلیون کلیک رتبه‌بندی شده‌اند، که باید از مشکلات دوبار کلیک مصون باشند و مانند سوئیچ‌های مکانیکی نیازی به تأخیر بازگرداندن ندارند.

بازگشت از موش های قبلی ناگا سیستم پانل جانبی قابل تعویض داغ است. V2 Pro با مجموعه ای از صفحات جانبی مغناطیسی دو، شش و دوازده دکمه ای ارائه می شود که به کاربران امکان می دهد ماوس را مطابق میل خود برای هر سبک بازی یا برنامه ای تطبیق دهند.

Naga V2 Pro اولین ماوس Razer است که دارای چرخ اسکرول جدید Hyperscroll Pro است. این امکان را به شما می دهد تا تنش اسکرول، تعداد مراحل و حتی منحنی نیرو هر تیک را مستقیماً از نرم افزار سیناپس ریزر تنظیم کنید.

در نهایت، V2 Pro دارای اتصال بی سیم 2.4 گیگاهرتزی و بلوتوث است، با یک پورت USB-C در جلو برای شارژ و پخش سیمی. علاوه بر این، این ماوس می‌تواند با نصب یک کیسه مخصوص در زیر آن به صورت بی‌سیم شارژ شود که به صورت جداگانه با قیمت ۱۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسد. Razer همچنین یک داک ماوس سازگار می‌فروشد که امکان شارژ راحت‌تر را فراهم می‌کند و دارای یک فرستنده داخلی 4000 هرتز است که نرخ نظرسنجی استاندارد ماوس را چهار برابر می‌کند. Razer’s Naga V2 Pro از امروز در دسترس است و 179.99 دلار قیمت دارد.

ماوس دیگری که Razer امروز عرضه شد، Naga V2 Hyperspeed، برخی از ویژگی ها را کاهش داد تا به قیمت پایین تری برسد. این سنسور دارای همان سنسور پرچم‌دار است، اما این شرکت سوئیچ‌های نوری را با سوئیچ‌های مکانیکی نسل دوم خود جایگزین کرد که مزیت مصرف انرژی کمتر را دارند. مورد دوم ضروری است، زیرا ماوس به جای باتری داخلی قابل شارژ V2 Pro از یک باتری AA استاندارد تغذیه می کند.

V2 Hyperspeed از پانل های جانبی قابل تعویض چشم پوشی می کند، در عوض دارای دوازده دکمه ثابت در کناره است. با این حال، چند دکمه اضافی را در سمت چپ بالای دکمه سمت چپ ماوس اضافه می‌کند و کاربران می‌توانند آن‌ها را به هر اقدامی که ترجیح می‌دهند، نگاشت کنند. چرخ اسکرول نیز کمتر قابل تنظیم است و به شما امکان می دهد فقط بین حالت استاندارد لمسی و حالت چرخش آزاد سوئیچ کنید، مشابه Basilisk V3 Pro و بسیاری از ماوس های لاجیتک.

Razer Naga V2 HyperSpeed ​​با قیمت 99.99 دلار عرضه می شود و از امروز در فروشگاه اینترنتی این شرکت در دسترس است.منبع