Roku مجموعه خانه های هوشمند را با سیستم هشدار 99 دلاری گسترش می دهد

این کیت با قیمت 99.99 دلار به فروش می رسد و امروز به طور مستقیم از Roku در دسترس است. به صورت اختیاری، می‌توانید از 15 مه آن را در فروشگاه یا به صورت آنلاین از طریق Walmart تهیه کنید. قیمت نظارت بر نور ظهر 9.99 دلار در ماه یا 99.99 دلار در سال است. صورتحساب سالانه را انتخاب کنید و نصف سال اول خود را دریافت خواهید کرد.

این سیستم که با مشارکت Wyze توسعه یافته است، می تواند پیکربندی شود تا در صورت فعال شدن زنگ هشدار یا حتی باز یا بسته شدن دری به شما اطلاع دهد. با استفاده از اپلیکیشن موبایل، می‌توانید در صورت نیاز سیستم را از راه دور مسلح یا خلع سلاح کنید.

به طور خلاصه: Roku در تلاش برای تبدیل شدن به کل ارائه دهنده خانه شما، مجموعه خانه های هوشمند خود را گسترش می دهد. سیستم مانیتورینگ خانه جدید متخصص رسانه های جریانی با «همه قطعات ضروری برای احساس امنیت در خانه» از جمله دو سنسور ورودی، صفحه کلید بی سیم، سنسور حرکت و هاب با آژیر یکپارچه ارائه می شود. خریداران می‌توانند سیستم را با نظارت شبانه‌روزی حرفه‌ای و به‌صورت رایگان توسط Noonlight یا خودمانیتور جفت کنند.

مانند بسیاری از چیزها، بهترین اقدام این است که وضعیت خود را ارزیابی کنید و تصمیمی آگاهانه بگیرید که به بهترین وجه متناسب با نیازها و بودجه شما باشد.منبع

گفته می شود، سیستم Roku برخی از مزایای کلیدی را ارائه می دهد. به عنوان مثال، بسیار مقرون به صرفه تر از یک سیستم سنتی است، به خصوص اگر شما با نظارت رایگان خود استفاده کنید. نصب سیستم مانیتورینگ خانه Roku نیز آسان است و نیازی به ابزار ندارد. علاوه بر این، کیت پایه را می توان با سخت افزار اضافی در صورت نیاز گسترش داد. سه بسته سنسور ورودی 34.99 دلار قیمت دارد، صفحه کلیدهای اضافی هر کدام 24.99 دلار قیمت دارند، و یک سنسور حرکت اضافی 14.99 دلار به شما کمک می کند.

بخونید:  بیش از نیمی از کارمندان ایالات متحده از تمام زمان تعطیلات خود استفاده نمی کنند، تا حدی به دلیل کار از راه دور

یک سیستم مانیتورینگ خانگی با این کالیبر نمی‌تواند همان آرامشی را که با یک سیستم هشدار کامل به دست می‌آورید، داشته باشد. سیستم‌های کامل ارائه‌دهندگان سنتی و استارت‌آپ‌های جدیدتر معمولاً شامل لایه‌های حفاظتی اضافی از جمله سنسورهای پنجره، حسگرهای شکستن شیشه و شاید حتی دوربین‌های امنیتی HD یا 4K هستند.