Shadow of the Erdtree اولین بسط مورد انتظار برای Elden Ring است

تصویر بزرگ: پس از فروش بیش از 20 میلیون نسخه، Elden Ring بالاخره اولین بسط مناسب خود را دریافت کرد. FromSoftware ماجراجویی جدید را در Lands Between تنها با ارائه تنها یک اثر هنری اعلام کرد، اما طرفداران و کارشناسان علم پیش از این با گمانه‌زنی‌ها و تئوری‌ها سر و صدا کرده‌اند.

هیچ اطلاعات دیگری در مورد گسترش یا تاریخ انتشار احتمالی ارائه نشده است، اما طرفداران با کمال میل هفته‌های آینده (یا ماه‌های احتمالی) را با تصور تئوری‌های دیوانه‌کننده‌تر در مورد افسانه حلقه الدن خارج از این جهان صرف خواهند کرد.

Shadow of the Erdtree احتمالاً برای ماه‌ها در حال توسعه بوده است، زیرا هیدتاکا میازاکی، کارگردان، گفت که این استودیو داستان‌های بیشتری برای گفتن در دنیای Elden Ring دارد که او جایزه «بازی سال» را در The Game Awards 2022 دریافت کرد. بنابراین، امیدواریم. Tarnished امیدوارند که این بسط زودتر از حد انتظار منتشر شود.

میکولا به همراه خواهر دوقلویش مالنیا، فرزندان ملکه ماریکا ابدی و راداگون هستند – که یکی دیگر از جنبه های (مرد) خود ماریکا است. در داستان اصلی Elden Ring، بازیکنان این شانس را دارند که در اواخر بازی با Malenia به عنوان یکی از سخت‌ترین – اگر نگوییم سخت‌ترین – رئیس‌ها روبرو شوند، در حالی که Miquella نقش فرعی را در پس‌زمینه بازی می‌کند. طبق افسانه های بازی، مالنیا و میکولا هر دو با یک نفرین به دنیا آمدند که یا عفونت پوسیده ای از یک خدای بیرونی (مالنیا) است یا ظاهری کودکانه ابدی علیرغم اینکه ترسناک ترین نیمه خدای اطراف به حساب می آیند (میکولا).

بخونید:  Die shot نشان می دهد که مدل جدید PS5 به تراشه 6 نانومتری جدید Oberon Plus منتقل می شود

اعلام FromSoftware تنها سه روز پس از اولین سالگرد Elden Ring بود، زمانی که توسعه‌دهنده موفقیت عظیم IP جدید “Souls” خود را با یک رویداد بدون محتوا که به صورت زنده از استکهلم پخش شد جشن گرفت. اکنون، FromSoftware می‌گوید که گسترش Shadow of the Erdtree در حال توسعه است و به بازیکنان «ماجراجویی‌های جدیدی» در Lands Between می‌دهد.

تیزر FromSoftware یک محیط معمولی Elden Ring را با خرابه های متروکه، گورهای باستانی، ارواح و مه در همه جا به تصویر می کشد. چهره بلوند ناشناخته در پیش‌زمینه، سوار بر چیزی است که به نظر می‌رسد تورنت است، مانت بازیکن، و به وضوح شبیه جنبه جسمانی کودکانه نیمه خدای Miquella است. در پس زمینه، درخت Erdtree سوخته ای وجود دارد که از طلای خالص خونریزی می کند.

به بیان ساده، Miquella یک موضوع دائمی بحث در میان خبره‌های علم الدن رینگ است، و Shadow of Erdtree ظاهراً پاسخ‌هایی به سؤالات زیادی که بازیکنان تا کنون مطرح کرده‌اند ارائه می‌کند.

منبع

الدن رینگ، برنده جایزه فرزند پوستر Soulsborne فرمول تنظیم شده در یک جهان باز گسترده و آزادانه قابل کاوش، به زودی بزرگتر خواهد شد. توسعه‌دهنده ژاپنی FromSoftware با انتشار یک اثر هنری جدید در Elden Ring از یک نسخه توسعه‌یافته برای بازی Shadow of the Erdtree خبر داد. حساب رسمی توییتر.